ATAN KALP Bölgenden arkadaş bulmak için yaşadığın ili seç, ilanları incele ve mesajını gönder.


Yeni birini tanımak istiyorum

Yeni birini tanımak istiyorum

Yeni birini tanımak istiyorum 48 yaşındayım ( not yaşı 44 tan küçük 52 den büyük olmasın ve izmir de oturmayan beyler lütfen mesaj göndermesinler evli olanlar asla ve asla yazmasınlar dikkate alınmayacaklar )

Cinsiyet: Bayan

Adı: HülyaYaş: 48

Nereden: İzmir

Medeni hali: Bekar

BENİM ADIM HÜLYA CİDDİ ARKADAŞLIK ARIYORUM LÜTFEN BENİM GİBİ CİDDİ DÜŞÜNENLER KADINLARLA KONUŞMASINI BİLMELİ SİNİRLENDİGİ ZAMAN BİLE TERBİYE SINIRLARINI AŞMAMALI YALAN SÖYLEMEMELİ BUNLAR BENİM İÇİM ÇOK ÖNEMLİDİR.

GÜNÜ BİRLİK HEYECAN MACARA ARAYANLAR DEGİL İLEYİYE YÖNELİK DÜŞÜNENLER SİZEDE UYUYORSA TANIŞALIM VE BENİM GİBİ DÜŞÜNMEYENLER LÜTFEN BENİ RAHATSİZ ETMEYİN RICA EDIYORUM.

48 yaşındayım ( not yaşı 44 tan küçük 52 den büyük olmasın ve izmir de oturmayan beyler lütfen mesaj göndermesinler evli olanlar asla ve asla yazmasınlar dikkate alınmayacaklar )

İzmir Arkadaşlık İlanları

İlanı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]


2 MESAJ

  1. merhaba hulya hanım 46 yaş 175 boy 72 kilo esmerim izmirde yaşıyorum isterseniz msj atabilirsiniz

  2. SLM hanfendi sizinle tanışmak isterim niyetim ciddi anlamda sadece evlilik yapacak bir insan arıyorum pazara kadar değil mezara kadar sevebileceği insan arıyorum

MESAJ YAZIN

Yazılan Mesajlardan Kişilerin Kendileri Sorumludur. Sitede Yayınlanması Onları Destekliyoruz Anlamına Gelmez. 18 Yaşından Küçük Kişilerin Mesaj Göndermesi Yasaktır.