Sevmek ve sevilmek istiyorum

Ana sayfa / Arkadaşlık İlanları / Sevmek ve sevilmek istiyorum

Selam hanımlar ben fatih 24 yaşındayım Malatya da yaşıyorum boy 1.65 kilo 68 esmerim koç burcuyum bekarım kuaförlük yapıyorum burada kendime göre dürüst yalan söylemeyen ciddi olan bir bayan arkadaş arıyorum.

Sevdiğimi sahiplen birisiyim hak ettiği değeri her zaman gösteririm ve çok sadik birisiyim karşımdakinin de öyle olmasını isterim hep pozitif düşünen biriyimdir.

Aramızda yaşanan sorunları konuşarak çözmeyi daha çok tercih ederim. Eğer sevmek ve sevilmek isteyen biri varsa bana ulaşsın tanışalım  

Sevmek ve Sevilmek

Arkadaşlık sitesi aracılığı ile tanışabileceğiniz kişilerle daha iyi bir hayat yaşayabilirsiniz. Günlük rutin şeyleri hayatınızda sürekli olmaya devam edenler ile birlikte konuşmaktan yorulduysanız artık yeni yüzler ile tanışma zamanınız gelmiştir.

Bir şeyleri farklı kişilere anlatmak her zaman insanlara bir rahatlık vermektedir. Ayrıca sevgili olarak bir şeyler yapmak daha eğlenceli ve mutluluk vericidir. Siz de sevmek ve sevilmek istiyorsanız arkadaşlık sitemiz üzerinden arkadaşlık ilanı vererek kendi stilinize ve kişisel özelliklerinize uygun karşı cinsten birisi ile tanışabilirsiniz.

İlan vererek kısa süre içerisinde böyle birisini bulmak mümkündür. İlanlarınızda ne amaç ile arkadaş aradığınızı belirtmeniz size fayda sağlayacaktır.  İlan vermek yerine diğer ilanlar üzerinden de şansınızı deneyebilirsiniz.

Sevecek sevilecek insanlarla tanışın

Sitemizin kuruluş amacı sevmek ve sevilecek insanların aynı ortam içersinde buluşmasını sağlayıp arkadaş olmalarında aracılık yapmak tır.  4 yılı aşkın bir zaman dır bu konuda hizmet sağlayan web sitemiz sayısız kişilerin arkadaş bulmasını ücretsiz ve üyeliksiz sağlamıştır.

⇒ Sevmek ve sevilmek için ilan oluştur ⇐İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*