Sevmek, sevilmek, duygularımı paylaşmak istiyorum yalnızca.

Ana sayfa / İstanbul bayan arkadaş ilanları / Sevmek, sevilmek, duygularımı paylaşmak istiyorum yalnızca.

Adı: Çağrı Hamza

Yaş: 23

Nereden: İstanbul

Yalova Üniversitesi’nde Mühendislik okuyorum, İstanbul’da ailemle birlikte yaşıyorum, yazın genelde İzmir’de yazlıkta oluyorum, ismim Çağrı, 23 yaşındayım, bugüne kadar hep yalnızlık çektim, çok derinden yaşadım bunu, ailem dışında kimsem yok diyebilirim, çok duygusal, ince ruhlu, hassas biri olarak tanımlayabilirim kendimi.

Biraz içe kapanık, çekingen, sessiz ve düşünceli bir yapım var, aslında sıcakkanlı, çok konuşkan biriyim ama sanırım insanlara güven duyamıyorum hemen, bu yüzden her zaman onlarla mesafemi dolayısıyla da saygıyı korumak durumunda kalıyorum, çabucak sevebilen, değer verebilen, önemseyebilen biriyim.

Yeni tanıdığım biri için bile çok iyi düşünüp, öyle yaklaşıp, fedakar olabilen bir yapım var, insanlar da genelde her şeyi çok ucuz düşünüp ucuz yaşadıkları için, ve her şey menfaat güdümlü olmuş iken, gerçekten değerden sevgiden, duygulardan duyarlılıktan, ince düşünmekten eser kalmamışken, gerçekten insanlar sizi kolayca üzebiliyor, kırabiliyor, incitebiliyorlar.

Belki de bu yüzden yalnızım kendimi bildim bileli, çünkü gerçekten insanlarla anlaşmakta güvenmekte güçlük çekiyorum, çünkü aynı telden çalmıyoruz, yalnızlığa alışmış olsam da içimde büyük bir boşluk, bir eksiklik hissediyorum, bugüne kadar içimde biriktirdiğim çok fazla güzel şeyim var, kimseyle paylaşmadığım duygularım, sevgim, hayattaki tek isteğim.

Belki de en büyük ihtiyacım içimdeki herşeyi, tüm duygularımı, sevgimi biriyle paylaşmak, ona herşeyden çok değer vermek, sevildiğimi değer gördüğümü, biri için önemli olduğumu hissedebilmek..

Öyle sanal ortamlarda arayış içinde olmayı inanın istemezdim hiç, ama anlayabilirsiniz sanırım, insanın içinde küçük de olsa bir ümidi oluyor işte 

Benzer Arkadaşlık İlanlarıİlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*