İlanımı kaldırmak istiyorum

SAĞLIKLI İLAN KALDIRMAK İÇİN LÜTFEN OKUYUN
Demek sitemizden memnun kalmadın ve ilan kaldırmak istiyorsun. 🙁 Olsun be yinede kapılarımız sana sonuna kadar açıktır, istediğin zaman gelip üyeliksiz ve ücretsiz arkadaşlık ilanı verebilirsin.

Dilerizki aramızdan ayrılma sebebin, aradığınız arkadaşlığı, aşkı bulmanızdan kaynaklıdır. Sistemsel olarak beğenmeyip ayrılmak istiyorsan lütfen bunun sebebini iletişim sayfamızdan bize belirtin.

Bayan arkadaş ilanları sitemizden ilanınızı kaldırmakmı istiyorsunuz.? Hiç endişelenmeyin istediğiniz zaman ilanınızı kaldırabilirsiniz. Arkadaşlık sitemizden ilan kaldırma işlemi 48 saat içersinde gerçekleşecektir.

ilanımı nasıl kaldırabilirim?

Verdiğiniz arkadaşlık ilanının kaldırılma süresi 48 saat civarıdır. Tarafınızca kaldırılma talebi olmadığı takdirde ilan sitemizden kaldırılmayacaktır.

Arkadaşlık sitemizde ilan ekleme ücretsiz olduğu gibi ilan kaldırma işlemide ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Verdiğiniz ilanın başlığını, telefon numaranızı veya ilanda verdiğiniz e-mail adresinizi bize yollayarak ilanınızı www.Bayanarkadasilanlari.net arkadaşlık sitemizden kaldırabilirsiniz.

Buraya dikkat İlan kaldırma işleminde sadece vermiş olduğunuz cep telefon numarası, mail adresi ve diğer iletişim bilgileriniz silinir. Adınız, yaşınız yaşadığınız yer ve yazdığınız mesaj silinmeyecektir. Bize gerekli bilgileri gönderin bizde ilanınızı bir an önce kaldıralım.

İLAN KALDIRMA TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN
BURAYA TIKLAYIN

Tanıtıcı Mesajınızı Yazın

İlanımı kaldırmak istiyorum (871 Mesaj gönderildi)

    • İhsan bey mutluluklar dileriz. İlanınızı kaldırabilmemiz için telefonunuzun son 4 haneli rakamını yada ilanda bulunan mail adresinizi yazarmısınız.

  1. Cidi bir ilişki bulmadım ve çok saçama kişiler rahatsiz ediyor beni sebebim bu lütfen kaldırın ilanimi

  2. Sahin******@hotmail.com numara 050******** bu numara ve e postaya ait ilanları kaldırma bilirmisin iz rica etsem

    • Mustafa bey belirtiğiniz mail adresine ve telefon numarasına ait herhangi bir ilan yada mesaj bulamadık. İlanınızın url adresini paylaşabilirmisiniz.

  3. yıllar önce sitenize ilan vermiştim Google aramalarında ismim soy ismim ve tel numaram çıkıyor daha yeni evliyim ve bu eşim tarafından fark edilirlerse tatsız olaylar yaşayacağımı düşününüyorum ilanım kaldırılmasını saygılarımla arz ederim

  4. Merhaba Adem bey kolay gelsin adıma ait 2 adet ilanımı olacak resimli resimsiz ikisinin de kaldırılmasını rica ediyorum

1 27 28 29