Hakkımızda

Hakkımızda – Biz bir arkadaşlık sitesiyiz.

Arkadaşlık sitesi adı altında 2014 yılında hizmet vermeye başlayan “Bayanarkadasilanlari.Net” arkadaşlıkların sanal dünya dan, gerçek dünya’ya taşınmasında sizlere ücretsiz olanak sağlamaktadır. 

Bayanarkadasilanlari.Net

Real yaşantımızda ve sanal dünyada özgürlük, mutluluk ve başarının doğru orantılı olduğuna inandığımızdan dolayı bu orantıyı arkadaşlık sitemiz den sizlere yansıtmak için elimizden geleni yapmaktayız. Bu ilkemiz arkadaşlık için hep böyle kalacaktır.

Hakkımızda

Seviyeli Arkadaşlık

Bayanarkadasilanlari.net” sitemiz sizlere seviyeli bir ortam eşliğinde bilgisayarınızdan, tabletlerinizden ve cep telefonlarınız dan yeni arkadaşlıklara ve dostluklara ulaşmanıza olanak sağlıyor. Arkadaş arıyorum, ücretsiz bayan arkadaş arıyorum, bayan arkadaş ilanları gibi kelimelerde aradığı insana en kısa sürede ulaşabilmesi için dilediği kadar farklı içerikte seviyeli ve ahlak kurallarımıza uygun arkadaşlık ilanı bırakabilirler.

İlan verdikten sonra ilanınızı kaldırma şansınıda sahipsiniz. İlan kaldırmak için ilanımı kaldırmak istiyorum sayfasından ilan kaldırma talebinde bulunabilirsiniz.

Yeniden bir arkadaşlık ilanı vermek yerine Arkadaşlık ilanınızı güncellemenizi tavsiye ederiz (Önerilir) İlan güncellemek için ilanımı güncellemek istiyorum sayfamızdan güncelleme talebinde bulunabilirler. Hakkımızda sayfa sonu.

Başa dön tuşu