55 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlar

55 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlar

blankblank

55 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlar ile tanışıp yalnızlığınıza bir son vermenin zamanı gelmedi mi? Arkadaşlık ilanı ver seçeneğini kullanarak yalnızlığınızı bitirmek için yeni bir adım atmış olacaksınız.

blank

Koşuşturmanın içerisinde yeni başlangıçlar yapmaya vaktiniz olmayabilir. Bulamadığınız vakti ve fırsatları size getirerek 50 – 60 yaş arası insanlarla tanışmanızı sağlayabiliriz Karşılıklı beklentilerin en rahat ifade edilebileceği bu platforma sizleri de bekliyoruz.

55 60 Yaşları Arasında Evlilik Düşünen Dul Kadın ve Erkeklerle Tanışın

Üyeliksiz arkadaşlık sitesi olarak farklı insanlara tanışabilmenize olanak tanıyoruz. Geçmişten biraz uzaklaşarak 55 60 yaşları arasında evlilik düşünen dul bayan ve erkek arkadaşları tanımanın zamanı geçiyor olabilir? Sizin gibi düşünce içerisinde bulunan 55 yaş üstü kadın ve erkekler burada.

Her insan hayatının belirli dönemlerinde hayal kırıklıkları yaşıyor. Hayal kırıklıklarınızı bir kenara bırakıp aradığınız doğru kişiyi bulmanız için sizlere bu imkanı tanıyoruz. Uzun zamandır mutsuz olmanız mutluluğu bulamayacağınız anlamına gelmiyor.

Yaşlı Bayan Arkadaş Bulun

Bu konuda hassas davranan insanlar, evlenecekleri ve ömürlerinin diğer yarısını paylaşacak oldukları eş adaylarını seçerken dikkat etmektedir. Ancak beklenmedik sırada gelen ölüm, eşlerin yalnız kalmasına neden olmaktadır.

Özellikle belirli bir yaştan sonra eşini kaybeden ve yalnız kalan bayanlar için hayat daha zor olmaktadır. Çocuklarını büyüten ve evlendiren yaşlı bayan arkadaş bularak iletişim kurabilirsiniz..

50 Yaş Üstü Bayanlarla Tanışma Sitesi

Bahsedilen durumlar nedeni ile ikinci kez yuva kurmak hayalini düşleyen, 55 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlar sağladığımız hizmetler sayesinde, eş adaylarını kısa süre içerisinde bulabilmektedir.

blank

Aradığınız kadın veya erkeği bulmanız için bazı eylemlerde bulunmanız gerekmektedir. Arkadaşlık ilanı verebilir yada sayfanın altında mesaj gönderme alanından tanışmak için bir yazı gönderebilirsiniz. 50 yaş üstü bayan ve erkeklerin en çok ziyaret ettiği arkadaşlık sitesi konumunda bulunmamızdan dolayı arkadaş bulmanız daha kolay olacaktır. 100 lerce insanın mutlu sonuçlar elde ettiği 50 yaş üstü arkadaşlık sitemizde sizede uygun birileri çıkabilir.

ARKADAŞLIK İLANI VERMEK İÇİN TIKLAYIN

Evlenmek isteyen 50 yaş Üstü Dul Bayanlar

blankÇocuklarına yük olmak istemeyen ve kendi dünyasında mutlu bir yuvaya yeniden kavuşmak isteyen evlenmek isteyen dul bayanlar resimli ilanlar içersinde aradığınızı bulabilmek için üye olmadan ilan vermenizi kolaylıkla sağlıyoruz.

Açık ve net bir ifade ile açabilecek olduğunuz ücretsiz evlilik ilanı sitemizde, bilgilerinizi, nelerden hoşlandığınızı ve resimlerini etkili olarak düzenleyerek, ilanınıza koyduğunuz takdirde, binlerce evlenmek isteyen resimli dul bayan adaylarının sizlere ulaşmasını daha kolay hale getirebilirsiniz.

Evlenmek İsteyen Bayanlarla Hızlı İletişim Kurma

Dost ve akrabaların bulamadığı eş adaylarına zahmet ve çile çekmeden kısa süre içerisinde ulaşabilecek olduğunuz 50 yaş üstü evlilik sitesi hizmetlerimizde, yaşadığınız şehri ve ilçeyi, aradığınız yaş aralığındaki eş adaylarını ve fiziksel özelliklerini tam olarak açıklamanız istenmektedir.

Ancak ilan açacak olan ziyaretçilerimizin maneviyat ve ahlaksal açıdan düşünerek, diğer kişilerin haklarına saygılı davranmasını ve ilanlarını buna göre açmasını istemekteyiz. Taciz ya da argo kelimeler kullanarak, yanlış iletişim bilgisi veren adayların ilanları onaylanmamaktadır.

blank

Aramakta olduğunuz kişiyi bulmak için yapmanız gereken iki işlem mevcuttur. Bunlardan 1. Si mesaj gönderme 2. İse ilan olusturmak tir. Böylelikle siz onu bulamıyorsanız onun sizi bulmasını da sağlamış olacaksınız.

MESAJ GÖNDER | ARKADAŞLIK İLANI VER

 

60 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Erkekler de Burada

60 yaş üzeri bir erkekseniz ve gerçekten evlenmek istiyorsanız yaşınıza uygun eş adaylarını tanıma fırsatını web sitemizde bulabilirsiniz. 60 yaş üstü evlenmek isteyen erkeklerin evliliğe ihtiyacı daha çoktur.

60 Yaş Üzeri Evlenmek İsteyen Erkekler Evlilik İlanı Oluştursun

Muhtemelen yalnız yaşıyordur, emeklidir yada çocuğuna yük olduğunu düşünüyordur bundan dolayı kimseye rahatsızlık vermeme adına evlenmek istiyordur. 60 yaş civarı erkeklerle tanışmak ve evlenmek için merhaba diyebilmek için onlara mesaj göndermeniz gerekmektedir. Mesaj gönder

blank

Çoğu arkadaşlık sitesi belirli ücret karşılığında kısıtlı bir hizmet sunmaktadır. Sitemizi diğerlerinden ayıran en önemli özellikte tam olarak burada devreye giriyor.

Üye olmadan ve hiçbir ücret ödemenize gerek kalmadan rahatlıkla kullanabileceğiniz platformumuz sayesinde, 60 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler le tanışabilir ve yepyeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. 50 60 yaş arası evlenmek isteyen bayanlar la tanışmak için “ilan verme” sayfamızı kullanabilirsiniz.

55 60 yaş üstü evlenmek isteyenlerin ilanları

İlanı Değerlendir
[Toplam: 3 Ortalama: 3.3]


126 MESAJ

  1. ismail karaman

    ben almanyadan türkiyeden emekliyim istanbulda yaşıyorum kötü alışkanlığım yoktur bayan arkadaş arıyorum 50 60 yaşlarında onunda kötü alışkanlığı olmaması tercihim

  2. Zeliha hanım merhabalar kriterinize uydugumu düşünüyorum bende emekliyim eşim vefaat etti tek yaşiyorum 65 yaşindayim sizde isterseniz sizle tanışmak isterim. seher.safak@hotmail.com

  3. EMEKLI YAŞ 60 ISPARTADA YAŞIYAN BIREYIM ciddi evlilik düşünen mesaj yazsin

  4. Emekli erkeğim tanışmak isteyen ciddi bayanlarla tanışmak istiyorum.

  5. Zeliha hanım isterseniz sizle tanışırım sizle evlenirim bu dünyada kimsem yok yanlız çocuk Ken ailemi kaybettim teyzemle ve kuzenim yaşıyorum aslen vanlıyım adana da yaşıyorum yaş 48

  6. 40 yaşındayım 50 60 yaş arasi bir bayanla evlenmek istiyorum niyetim ciddi ailem vefat etti yanlız yaşıyorum sizde kabul ederseniz beraber olacağım bayanın evinde ikamet etmek istiyorum ismim mustafa istanbulda oturuyorum akbalmustafa82@gmail.com

1 3 4 5

Kendini Tanıtmak İçin Mesaj Gönder

Yazılan Mesajlardan Kişilerin Kendileri Sorumludur. Sitede Yayınlanması Onları Destekliyoruz Anlamına Gelmez. 18 Yaşından Küçük Kişilerin Mesaj Göndermesi Yasaktır.