ARADIĞIN AŞK YANI BAŞINDA


Ana sayfa / Arkadaşlık / 55 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlar

55 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlar

Doğası gereği doğan, büyüyen ve gelişen ve bu dünyada vaktini dolduran insanlar, gerçek hayata göç etmek için vefat etmektedir. Ancak dünyada geçirdikleri süre içerisinde en önemli etkenlerden birisi de aile ortamı içerisinde büyümek ve huzurlu olarak dünyadaki zamanını geçirmektedir. Bebeklikten itibaren ailede yetişen kişilerin, aklı başında yaşa geldikten sonra evlenerek kendi ailelerini kurmaları gerekmektedir.

Bu konuda hassas davranan insanlar, evlenecekleri ve ömürlerinin diğer yarısını paylaşacak oldukları eş adaylarını seçerken dikkat etmektedir. Ancak beklenmedik sırada gelen ölüm, eşlerin yalnız kalmasına neden olmaktadır. Özellikle belirli bir yaştan sonra eşini kaybeden ve kalan bayanlar için hayat daha zor olmaktadır. Çocuklarını büyüten ve evlendiren kadınlara, toplum içerisinde ne yazık ki hoşgörü ile bakılmamaktadır. Bahsedilen durumlar nedeni ile ikinci kez yuva kurmak hayalini düşleyen, 55 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlar sağladığımız hizmetler sayesinde, eş adaylarını kısa süre içerisinde bulabilmektedir.

Her yaştan kişinin para ödemeden ilan açabilmiş olduğu ilan sayfası sitemizde, aynı zamanda evlenmek isteyen erkeklerin ilanları sayesinde, kendi ruh halinize uyum sağlayabilecek ve sizi mutlu edebilecek olan erkek adaylara ulaşmanız mümkün olmaktadır. Düşünülenin aksine yalnızca genç kesimin yer almamış olduğu sitemizde, 70 ve hatta 80 yaş üzeri erkek ve bayan eş adayları uzun süreli ziyaretçi olarak bulunmaktadır.

Çocuklarına yük olmak istemeyen ve kendi dünyasında mutlu bir yuvaya yeniden kavuşmak isteyen bayanlar için hizmet sunduğumuz kadar, erkek adaylar içinde hizmetleri sağlamaktayız. Açık ve net bir ifade ile açabilecek olduğunuz ücretsiz evlilik ilanı sitemizde, bilgilerinizi, nelerden hoşlandığınızı ve resimlerini etkili olarak düzenleyerek, ilanınıza koyduğunuz takdirde, binlerce evlilik adaylarının sizlere ulaşmasını daha kolay hale getirebilirsiniz.

Dost ve akrabaların bulamadığı eş adaylarına zahmet ve çile çekmeden kısa süre içerisinde ulaşabilecek olduğunuz 50 yaş üstü evlilik sitesi hizmetlerimizde, yaşadığınız şehri ve ilçeyi, aradığınız yaş aralığındaki eş adaylarını ve fiziksel özelliklerini tam olarak açıklamanız istenmektedir. Ancak ilan açacak olan ziyaretçilerimizin maneviyat ve ahlaksal açıdan düşünerek, diğer kişilerin haklarına saygılı davranmasını ve ilanlarını buna göre açmasını istemekteyiz. Taciz ya da argo kelimeler kullanarak, yanlış iletişim bilgisi veren adayların ilanları onaylanmamaktadır.

MESAJ GÖNDER | ARKADAŞLIK İLANI VER

BENDE BURADAYIM

Yeni Dostluklar İçin Yakındaki Kişileri Bulma

Yeni Dostluklar İçin Yakındaki Kişileri Bulma İşinde fazla zaman geçirmek ya da okul hayatındaki zamansızlık …

35 Gelen mesajlar

  1. Ergin Akdoğan

    Babamız 72 yaşında 60 yaşlarında bir bayanla evlilik düşünüyor. kibar ve saygılı dürüst bir bayan arıyoruz kendisine . İlgilenen insanlar bizi ararlarsa sevinirim .ergin@aktifcozum.com.tr

  2. Mereba 55 yasindayim hemsiyerim Azeriyim turkiyede oturuyorum 5 vakit namaz kiliyorum ciddi kulturlu namaz kilan bir bey ile anlasip evlilik dusunuyorum madi durumu normal olan evi arabasi olan saygili,sabirli,kibar biri ile ciddi evlilik dusunuyorum

  3. Slm mumkunse sızınle tanısmak ıstıyorum sızın kıretelrıne ugun bır bayanım hayırlısı dıyelım sglr ayse

  4. Hamdiye karaman

    Merhabe sibel abla babam 72 yasında evlemek istiyor emekli ben bursadan yazıyorum sizden cevap bekliyorum yazarmsınZ

  5. Merhaba sibel hayat hanım tanisabilirmiyiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir