Samsun bayan arkadaş ilanları

Ömrünün kalanına beni ortak eder misin?

Ömrünün kalanına beni ortak eder misin? Merhaba herkese iyi akşamlar, adım Süleyman 56 yaşında emekli bir beyim yaşıma uygun bir bayanla tanışıp, evlenmek istiyorum.

Cinsiyet: Erkek

İsim: Süleyman

Yaş: 56

Şehir: Samsun

Medeni hali: Boşanmış

Meslek: Emekli

Ömrünün kalanına beni ortak eder misin? Merhaba herkese iyi akşamlar, adım Süleyman 56 yaşında emekli ve boşanmış bir beyim yaşıma uygun bir bayanla tanışıp, evlenmek istiyorum. Yalnız yaşıyorum, yatların katlarım ve param yok, ülkemin her şehrinde yaşarım, emekli maaşım kendime ait bir arabam var, tanışmak isteyen hanımefendilerden şahsıma ait ilanıma mesaj göndermelerini rica ediyorum. Sevgi ve saygılarımla.

MESAJ YAZ

Maskeler takarak merhaba demeyin. Eninde sonunda anlaşılacaktır. Ayrıca olumsuz düşünceleri bir kenara bırakın ve açık fikirli olun. Karşı tarafa önyargılı davranmadan tanıma ve anlama şansı verin. Nazik bir tavır, karşınızdaki kişiyle bağlantı kurmanızı kolaylaştıracaktır.

Dürüst ve samimi olun. Kendiniz olmaktan korkmayın ve başkalarını etkilemek için taklit etmeye çalışmayın. Gerçek bir ilişki kurmak istiyorsanız, karşınızdaki kişiye kendiniz hakkında doğru bilgiler verin ve onları da dinleyin.

Bayanlarla tanışmak heyecan verici bir deneyim olabilir. Kendinize olan güveninizi artırarak, pozitif bir tutum sergileyerek işe koyulabilirsiniz. Dürüst/samimi olma prensiplerine sadık kalarak başarılı bir şekilde yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Unutmayın, herkes karşısındaki kişilerle iletişim kurma konusunda benzer duygulara sahip olabilir, bu yüzden rahatlayın ve tadını çıkarın.

Samsun Arkadaşlık İlanları

Ömrünün kalanına beni ortak eder misin?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu