Ücretsiz arkadaş arama | Bayanarkadasilanlari.Net

Arkadaşım olur musun

Arkadaşım olur musun

Arkadaşım olur musun ben oktay 35 yaşındayım serbest meslekle uğraşıyorum yanlız yaşıyorum..1.80 boyundayım.. 75 kilodayım.

Adı: Oktay

Yaş: 35

Nereden: Konya

Meslek: Serbest

Boy: .80

Kilo: 75

Selam arkadaşım olur musun. Ben Konya’dan oktay 35 yaşındayım serbest meslekle uğraşıyorum yanlız yaşıyorum..1.80 boyundayım.. 75 kilodayım. Konya bölgesinden bekar veya dul bir bayanla tanışmak istiyorum.. yaş boy kilo önemli değil.

Oktaya mesaj gönder

Konya Arkadaşlık İlanları

Arkadaşım olur musun

Hayat arkadaşım olur musun

Adı: Veysel Yaş: 29 Nereden: Konya Telefon: E mail: Selamlar ismim veysel konyada ailemle yaşıyorum 29 yaşındayım daha önce hiç evlilik yapmadım..

Yalnızlığımın sonu olur musun

Yalnızlığımın sonu olur musun siyah gözlü 1.74 boyunda 70 kg bir bayanım benimle arkadaş olabilecek beyleri arıyorum. Adı: Nadide

Hayat Arkadaşım.

Adana da inşaat sektörü üzerine iş hayatını sürdüren Devrim bey pozitif ve deli dolu birisi olduğunu dile getiriyor.

Eşim olur musun

Eşim olur musun ben 28 yaşındayım Ardahan da yaşıyorum yalnız yaşıyorum bekarım evlenmek istiyorum ciddi bir birliktelik istiyorum. 

Aşkım olur musun

Adı: Yağmur Yaş: Belirtilmedi Nereden: Afyonkarahisar Medeni durumu: Bekar Aşkım olur musun artık aşık olmak istiyorum bir beyefendiye. Yaş önemli değil ciddi.

Yalnız erkeğim hayat arkadaşımı arıyorum

Adı: Melih Yaş: 49 Boy: 1.70 Kilo: 72 Nereden: Gaziantep Medeni hali:Bekar Mesajı: ben melih 49 yaşında muhasebe işleri yapıyorum ela gözlü 170 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.