Arkadaşım olur musun

Arkadaşım olur musun ben oktay 35 yaşındayım serbest meslekle uğraşıyorum yanlız yaşıyorum..1.80 boyundayım.. 75 kilodayım. Adı: Oktay Yaş: 35 Nereden: Konya Meslek: Serbest Boy: .80 Mesaj gönder »

Aşka inanmıyorum

Öncelikle 24 yaşındayım. Aşka inanmıyorum çünkü hiç kimse sadakatli değil Gerçekten sevmiyor. Ama eğer sizi gerçekten seven size sadakatli olan varsa kıymetini bilin. Adı: Burak Mesaj gönder »

Ciddi evlik konyadan

Ciddi evlik konyadan evlenecek bayan arkadaş arıyorum. 37 yaşımdayım evlilik yaptım ayrıldım konya da yaşamaktayım. Adı: Murat Yaş: 37 Nereden: Konya Medeni durumu: Boşanmış 37 Mesaj gönder »

Seveni arıyorum

Seveni arıyorum merhaba konya merkezde ikamet ediyorum yaş 37 boy 180 ciddi ve ileriye dönük düşünen bayanların mesajlarını bekliyorum. Adı: Sefa Yaş: 37 Nereden: Konya Mesaj gönder »

Gerçekten niyetim evlilik

Gerçekten niyetim evlilik ben konya dan 36 yaşımdayım bir evlilik yaptım ayrıldım. Yuva kurabileceğim bir bayanla tanışip bir ömür boyu yaşamak yaşlanlanmak niyetindeyim. Cinsiyet: Erkek Mesaj gönder »

Konya Arkadaşlık

Konya arkadaşlık kuracak bayan arıyorum. Adım İsmail 22 yaşındayım. Sunucu yönetimi işi yapıyorum. 1.83 boy 75 kilo esmer biriyim. Adı: İsmail Yaş: 22 Nereden: Konya Mesaj gönder »

Hayırlısı

Adı: Ali Yaş: 23 Nereden: Konya Boy: 1/70 Kilo: 60 Telefon: *1210063 E mail: alisrskl68@gmail.com MESAJ GÖNDER | ARKADAŞLIK İLANI VER Merhaba ben ali konyada Mesaj gönder »