Ücretsiz arkadaş arama | Bayanarkadasilanlari.Net

Şu kısacık hayatta sevelim sevilelim

Şu kısacık hayatta sevelim sevilelim

Şu kısacık hayatta sevelim sevilelim istiyorum. Merhaba ben hakan öncelikle herkese hayırlı kısmetler dilerim. 28 yaşındayım açık sözlü dürüst biriyim.

Adı: Hakan

Yaş: 28

Nereden: Manisa

Boyu: 1.62

Kilo: 56

Medeni hali: Bekar

Burç: Boğa

Göz rengi: Kahverengi

Mail adresi: hakanguven186@gmail.com

Şu kısacık hayatta sevelim sevilelim istiyorum. Merhaba ben hakan öncelikle herkese hayırlı kısmetler dilerim. 28 yaşındayım açık sözlü dürüst biriyim. Daha önce hiç evlilik yapmadım niyetim ciddi evlilik saygı sevgi çerçevesinde kendini evliliğe hazır hisseden bir bayanla tanışmak isterim. Sevmek sevilmek isterim her şey nasip kısmet. Boyum 1/62 kilom 56 esmerim göz rengim kahverengi burcum boğa özel sektörde çalışıyorum. Manisa da ailemle birlikte yaşıyorum sıcak kanlı sevecen bir yapım vardır.

Şu kısacık hayatta sevelim sevilelim

Mesajını Gönder

Manisa ilinden yeni arkadaşlar bulmak için, tanıtıcı mesajını gönderdin mi? Hala mesaj gönderip kendinden bahsetmediysen arkadaş bulman imkansız. Şimdi kendini tanıtmak için mesajını oluştur. Ücret ve Üyelik yok.

Manisa Arkadaşlık İlanları

Üye olmadan Arkadaşlık ilanını oluştur

Aradığın kadın ve erkek arkadaşı bulmak için web sitemize üye olmadan ilan oluşturup kendinden bahsetmeye başla. Kriterlerini ve fiziki özelliklerini mutlaka ilanında belirt. Yaşadığın şehri ve ilçeyide eklemeyi unutma. Son olarak mail adresinide yaz.

Şu kısacık hayatta sevelim sevilelim
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.