ARADIĞIN AŞK YANI BAŞINDA

Maddi durumu iyi erkek arayan bayanlar


Maddi durumu iyi olan bir erkek le tanışmak, arkadaş olmak, birşeyler yaşamak ve paylaşmak her bayan için malesef mümkün olamayabiliyor. Bu alanda bayanları şanslı ve şanssız bayanlar diye ikiye ayırabiliriz. Maddi durumu iyi olan erkek arkadaş arayan bayanlar, kadınlar veya kızlar bayan arkadaş ilanları sitemizde bu isteğinize ulaşmanız için sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Nasıl mı?.

Maddi durumu iyi erkek arayan bayanlar bu emelinize ulaşabilmeniz için bizim sizlere tavsiyemiz kendi ilanınızı kendiniz oluşturmanızdır. Buraya tıklayarak Maddi yönden durumu iyi olan erkek arkadaşlara sesinizi duyurmak amaçlı ilanda bulunabilir, ilanınızın içersinde resminizi yükleyebilir, kendinizden detaylı bir şekilde bashederek, facebook, skype ve email bilgilerinizide bırakarak arayışta olduğunuz kişinin size kısa sürede dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz.

Yada buraya tıklayarak sitemize doğrudan mesaj yazabilir yine aynı şekilde facebook, skype ve e-mail bilgilerinizi sayfamıza gönderebilirsiniz. Umarızki şanslı ve şanssız diye ikiye ayırdığımız bayanların şanslı tarafında olursunuz. Bu zamanda hem adam gibi erkek arkadaş, hemde maddi yönden iyi erkek arkadaş bulmak kulaklara pek inandırıcı gelmiyor. Şansınız, bahtınız açık olsun, hayırlı kısmetler arkadaşlar.

Zengin Erkek Arkadaş Bulma Sitesi

Artık eskisi gibi tuzsuz aşım, ağrısız başım gibi düşünceye sahip bayan arkadaş bulmak mucize olur. Zengin bir erkekle evlenmek ve yaşamını garanti altına alarak rahat bir yaşam sürme hayalinde olan bayanlar google yardımı ile evlilik sitelerine girerek zengin erkek arkadaş bulma, zengin erkekle evlenmek istiyorum, zengin erkek arkadaş gibi başlıklarla niyetlerini belli ediyorlar.

Aslında aşk, sevgi karın doyurmuyor. Bu düşüncede olan bayanlara hak veriyorum. Çünkü zaman kötü, para gerçekten aslanın ağzında artık. Suyu bile parayla içiyoruz. Çocuklarının güzel bir hayat sürmesini isteyen dul, boşanmış yada bekar bayanlar zengin bir adamla evlenmek istemeleri son derece normal bir durumdur. Şansınız bol olsun, aradığınız kişi sizi bulsun.

ARKADAŞLIK İLANI VERMEK İÇİN TIKLA

MESAJ YOLLAMAK İÇİN TIKLA

86 Gelen mesajlar

  1. Merhaba; 22 yaşındayım Bursada yaşıyorum aslen göçmenim. Maddi açıdan sıkıntı yaşamıcağımıź güvenilir dürüst karakterli ciddi ileriye dönük düşünebilen birini arıyorum. Dış görünüş ve abes olamayacak yaş farkı benim için sorun değil bana yaklaşımi davranışları önemli. Mail adresimden ulaşabilirsiniz mylovve1@outlook.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir