Arkadaşlık İlanları

Maddi durumu iyi erkek arayan bayanlar

Maddi durumu iyi erkek arayan bayanlar ile tanışıp arkadaş olmak istiyorsanız işte sizlere hem üyeliksiz hem de ücretsiz arkadaşlık sitesi. Maddi durumu iyi olan bir erkek le tanışmak, arkadaş olmak, birşeyler yaşamak ve paylaşmak her bayan için maalesef mümkün olamayabiliyor. Bu alanda bayanları şanslı ve şanssız bayanlar diye ikiye ayırabiliriz.

Maddi durumu iyi olan erkek arkadaş arayan bayanlar, kadınlar veya kızlar bayan arkadaş ilanları sitemizde bu isteğinize ulaşmanız için sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Nasıl mı?.

Maddi Durumu İyi Erkek Arayan Bayanlarla Tanışma

Buraya tıklayarak zengin erkek arkadaşlara sesinizi duyurmak amaçlı ilanda bulunabilir, ilanınızın içersinde resminizi yükleyebilir, kendinizden detaylı bir şekilde bashederek, facebook, skype ve email bilgilerinizide bırakarak arayışta olduğunuz kişinin size kısa sürede dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz.

Maddi durumu iyi erkek arayan bayanlar

Maddi Destek Verecek Bay Arıyorum

Maddi destek verecek bay arayanlara ulaşabilmek için üye olmadan + ücret ödemeden arkadaş bulma ilanı vermeyi denemelisiniz.

Bulunduğunuz şehri, neyle meşkul olduğunuzu, boyunuzu ve kilonuzu, göz renginizi, medeni durumunuzu, yaşantınız hakkında bilgilere geniş kapsamlı yer vererek aradığınız maddi desteği sağlayacak erkek arkadaşa ulaşabilirsiniz. 

Yada buraya tıklayarak sitemize doğrudan mesaj yazabilir yine aynı şekilde facebook, skype ve e-mail bilgilerinizi sayfamıza gönderebilirsiniz. Umarızki şanslı ve şanssız diye ikiye ayırdığımız bayanların şanslı tarafında olursunuz.

Bu zamanda hem adam gibi erkek arkadaş, hemde maddi destek verecek bay arkadaş bulmak kulaklara pek inandırıcı gelmiyor. Şansınız, bahtınız açık olsun, hayırlı kısmetler arkadaşlar.

Zengin Erkek Arkadaş Bulma Sitesi

Maddi durumu iyi erkek arayan bayanlar

Artık eskisi gibi tuzsuz aşım, ağrısız başım gibi düşünceye sahip bayan arkadaş bulmak mucize olur. Zengin bir erkekle evlenmek ve yaşamını garanti altına alarak rahat bir yaşam sürme hayalinde olan bayanlar google yardımı ile evlilik sitelerine girerek zengin erkek arkadaş bulma, zengin erkekle evlenmek istiyorum, zengin erkek arkadaş gibi başlıklarla niyetlerini belli ediyorlar.

Aslında aşk, sevgi karın doyurmuyor. Bu düşüncede olan bayanlara hak veriyorum. Çünkü zaman kötü, para gerçekten aslanın ağzında artık. Suyu bile parayla içiyoruz.

Çocuklarının güzel bir hayat sürmesini isteyen dul, boşanmış yada bekar bayanlar zengin bir adamla evlenmek istemeleri son derece normal bir durumdur. Şansınız bol olsun, aradığınız kişi sizi bulsun.

Maddi Destek Arayan Bayanlar

Maddi yönden sıkıntı yaşayan bayanlarla temas kurarak dertlerine ve sıkıntılarına yardımcı olacak erkek arkadaşlar için de ilan veya mesaj gönderme teklifi sunuyoruz.

Bu konuda bayanlar çekingen olabilir bundan dolayı ilanı sizin açmanız daha olumlu olabilir. Maddi destek arayan bayanlar başlığına benzer ilan başlığı oluşturarak maddi yönden destek ihtiyacı olan kadınlarla iletişim kurabilirsiniz. 

ARKADAŞLIK İLANI VERMEK İÇİN TIKLA

Maddi Destek Vermek İsteyenlerin İlaları

Size uyumlu olabilecek ilanlar

103 Kişi mesaj yazdı

  1. Emekliyim 50 yasindayim boyum 1 80 kilom 90 kalbi guzel kendisi guzel bayan ariyorum hayat arkadasi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu