istanbuldan dul bayanlarla arkadaş olun

Ana sayfa / Arkadaşlık İlanları / istanbuldan dul bayanlarla arkadaş olun

istanbuldan dul bayanlarla arkadaş olun, tanışın ve evlilik hazırlıkları yapın

İstanbul dan arkadaş arayan erkeklerin en büyük şanslarından biriside İstanbul nüfusu en kalabalık şehir olduğu için bayan arkadaş bulma yönünde daha çok avantajlı olmalarıdır. İstanbul’dan bayan arkadaşların telefon numaralarına ulaşmak için ücretsiz arkadaşlık ilanı vermeniz gerekmektedir. Aynı zamanda ilan vermeniz için üye olmanıza da gerek yoktur.

İstanbuldan Kadın Arkadaş Bulun

Arkadaşlık ilanı verme sayfamıza girerek aradığınız bayan arkadaşı etkileyecek güzel sözler içeren arkadaşlık ilanı oluşturarak size ulaşabilmeleri için iletişim bilgilerinizi yazmalısınız. Böylelikle size dönüş yapan kadın arkadaşların iletişim bilgilerine sahip olursunuz.

istanbuldan dul bayanlarla arkadaş olun. İstanbulun neresinde olursanız olun ister köylerinde olun ister adalarında İstanbul da ulaşım eskiye nazaran çok daha kolay bir hale geldiği için koskoca İstanbulun bir ucundun bir ucuna gitmek yalnızca 2 saatimizi alıyor. Bu demektir ki istanbulun en uzak yerinden bir kadınla tanışsanız 2 saat içerİsinde buluşabilir görüşebilirsiniz.

Sevgi ve saygıya dayalı bir arkadaşlık oluşturmanızı temenni ediyoruz. Farklı amaçlar peşinde olan kişi ve kişilerin arkadaşlık ilanı asla onaylanmayacaktır. Tanıştığınız kişiyidetaylı bir şekilde tanımadan buluşma kararı almanızı kesinlikle tasvip etmiyoruz.

Sitemiz üzerinden hiç kimseye açık adresinizi ve banka bilgilerinizi asla vermeyiniz. Arkadaşlık vaadinde bulunup sizden para talep eden kişilere lütfe inanmayınız. Bu durumlarla karşı karşıya kalan şahıslar lütfen şikayet için bizi bilgilendirsinler. İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

istanbuldan dul bayanlarla arkadaş olun

İstanbul Arkadaşlık ilanları2 yorum

  1. Selam istanbul avrupa yakasından Altan ben38 yasimdayim kişisel bakımına önem veren bir şeyler paylaşabileceğim bayan arkdas arıyorum 01 95 düşünen olursa bana ulaşabilir

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*