Ücretsiz arkadaş arama | Bayanarkadasilanlari.Net

Evlilik için güzel bayan eş arıyorum

Evlilik için güzel bayan eş arıyorum

Evlilik için güzel bayan eş adayı arayan sedat bey

Adı: Sedat

Yaş: Belirtilmedi

Nereden: Elazığ

Medeni durum: Bekar

Skype: Sedat_596_596@hotmail.com

E mail: sedat_596_596@hotmail.com

Mesajı: Selam nasılsın ben sedat devlet kurumunda memur bekarım fotoğraftaki benim yakışıklıyım gezmeyi sporu doğayı severim yalandan nefret ederim az konuşurum sinirli değilim konuşurken ince düşünürüm saygılı dürüst vs…içki sigara yok ailevi değerlere önem veririm boş vakitlerimde bahçede çiçeklerle evde tv seyrederek geçiririm koşu yaparım yüzmeyi severim zaman zaman müzik de dinlerim benim aşk demek fedakarlık demektir.

Eş benim için kutsaldır. Kıskanç biriyimdir terkedilmeyi asla kabullenemem temizliğe önem veririm .yiyeceklere dikkat ederim az yerim. burçlara pek inanmam sessiz bir hayatı seviyorum bahçeli bir evde yaşamak en büyük isteklerimden biri kalabalık yerlerden hoşlanmam ev işlerine yardım eden biriyim çok iyi resim yaparım süpriz yapmayı severim hediye vermeyi de doğa yürüyüşlerine hayranım hayvan sever biriyim sürekli yardım ederim cömert biriyim.

Parayı sevmem ihaneti kabullenmem şiir yazarım tavla oynamayı severim zeka oyunlarını çok oynarım gürültüyü sevmem giyim kuşağa önem veririm genelde sportif giyinirim, neşeliyimdir.  Bana uygun çok güzel aklı başında yapılı az uzun bir bayan eş arıyorum sykype adresimi ekle kameradan görebilirsin bekliyorum skpype adresim = Sedat_596_596@hotmail.com

Elazığ Arkadaşlık İlanları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.