Aksaray bayan arkadaş

Yari Sevda’m Ol

Adım Burak 21 yaşındayım Özel Eğitim Okuyorum. Evet Kıskancım ama bunu kötü olarak algılamayın Her seven erkek kıskanır ama dozunda.

Adı: Burak

Yaş: 21

Nereden: Aksaray

Medeni Hali: Bekar

Adım Burak 21 yaşındayım Özel Eğitim Okuyorum. Evet Kıskancım ama bunu kötü olarak algılamayın Her seven erkek kıskanır ama dozunda. Benimki de dozunda olan kıskaçlık Sevdiğine sahip çıkan Sevdiğini üzmeyen onun hayatını Güzelleştiren bir kıskançlık benimkisi. Bunu ister seversiniz ister Sevmezsiniz. Aşka var ya aşk öyle zor ama o kadar güzel bir şey ki insan yaşamayınca bilemiyor.

Benim aşkım ise öyle yalanlar dolanlar değil mert gibi dürüstçe Ölesiye sevmesine aşk dolu Sevgi dolu Kısaca Ben Birini Sevdiysem Ölene Kadar Severim hayatım boyunca onun için elimden geleni yaparım Hayatımda olan beni sevecek olan bana dürüst olmalı Yalan söylememeli zaten gerçekten aşksa dürüstlük üzerine olmalı.

Bir kez hayatımda biri oldu dokunmadan ellerini tutmadan uzaktan tertemiz. Kalbini sevdim ama kaybettim Ve aşkın kolay bulunmayacağını şimdi anladım gerçek aşkı Sevgi’yi kendime bir söz verdim bir daha beni gerçekten seven birini kaybetmeyeceğime üzmeyeceğime Ve lütfen severken kandırmayın gerçekten sevebilin Neyse biraz uzattım ama her şeyi doğru anlatmak gerekiyordu yalansız gerçek aşk için Beni sevebilecek birinin şunu yazarak mesaj atmasını isterim Ben mecnun İsem Leyla’m olur musun❤️

Aksaray Tanışma İlanları

Yari Sevda'm Ol

Size uyumlu olabilecek ilanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu