Kocaeli bayan arkadaş ilanları

Tanışmak

Ben Hasan 21 yaşın 1.93 boyunda 75 kiloda bir erkeğim ve 1.80 boyun da bayanla tanışmak istiyorum ama zengin olsun çok kilolu olmasın.

Adı: Hasan

Yaş: 21

Nereden: Kocaeli

Boy: 1.93

Kilo: 75

Ben Hasan 21 yaşın 1.93 boyunda 75 kiloda bir erkeğim ve 1.80 boyun da bayanla tanışmak istiyorum ama zengin olsun çok kilolu olmasın 65 kilo güzel bir bayan arıyorum. Bana buradan ulaşabilirsiniz.

Mesaj Gönderin

Tanışma İlanları

İstanbul içi bir bayanla tanışmak umudundayım

İstanbul Bölgesi Bayan Arkadaş Arıyorum Adı: İrfan Yaş: 48 Nereden: İstanbul Meslek: Özel şirket Adım irfan istanbul da …Devamı »

istanbuldan bir bayan arkadaşla tanışmak istiyorum

Adı: Özcan Yaş: 25 Nereden: İstanbul Boy: 1.75 Medeni hali: Bekar Meslek: Özel sektör Selam ben istanbuldan özcan . 25 Y…Devamı »

Hollanda Tanışma Arkadaşlık Evlilik

Hollanda Arkadaşlık Siteleri Maddiyat konusunda ciddi anlamda sıkıntılar çekmek te olan kişiler, yarınlar için daha …Devamı »

Ciddi birisiyle tanışmak istiyorum

  Adı: Yusuf Yaş: 31 Nereden: Tekirdağ Meslek: Kırahathane Medeni hali: Bekar Slm ben yusuf tekirdagdan 31 yaşındayım kr…Devamı »

ileri dönük bir bayanla tanışmak istiyorum

İLERİ DÖNÜK TANIŞMAK İSTİYORUM Adı: Volkan Yaş: 35 Nereden: Afyonkarahisar Medeni durumu: Dul Meslek: Elektronik yazılım…Devamı »

Tanışmak görüşmek

Adı: Muhammed  Yaş: 43 Nereden: İstanbul / Kaynarca Boy ve Kilo: 1.82 / 80 E mail:  muhammedkk6786@g…Devamı »

Edirneden Tuncay Tanışmak İsteyen

Adı: Tuncay Yaş: 40 Nereden: Edirne Boy: 1.82 E mail: laqinta_2oo9@hotmail.com Adım Tuncay 40 yaşındayım Edirnede yaşıyo…Devamı »

İstanbuldan tanışmak isteyen bayanlar

Adı: OktayNereden: İstanbulE mail: y_alniz_kurt5@hotmail.com Oktay ben İstanbulda yaşıyorum arkadaşlık için burdayım ist…Devamı »

tanışma amaçlı

Adı: HanifeYaş: 32Nereden: İstanbulE mail: hanifeist@outlook.com Not: Resim ilan sahibine ait olmayabilir. Ben hanife 19…Devamı »

Size uyumlu olabilecek ilanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu