İstanbul bayan arkadaş ilanları

Sol Yanımın Sahibi Olur musun

Sol Yanımın Sahibi Olur musun ben murat 38 yasında ailemle birlikte yasayan istanbul dan romantik ve yakısıklı bir gencim, bekarım.

Adı: Murat

Yaş: 38

Nereden: İstanbul

Kiminle yaşıyor: Ailesiyle

Medeni Hali: Bekar

İstanbuldan merhaba ben murat 38 yasında ailemle birlikte yasayan romantik ve yakısıklı bir gencim, bekarım ve hayatımda gönülden sevip değer vereceğim bir bayanın yer almasını arzu ediyorum. Sol yanımın sahibi olur musun? Kalbinde romantik ve sadık bir gence yer vermeyi düsünen bayanlar varsa bana ulasabilir istanbul dan olursa sevinirim.

MURATA MESAJ GÖNDERİN

Bayan Arkadaş İlanları

Sol yanımın sahibi olur musun

En Çok Mesaj Alan Başlıklar

Şehre göre arkadaş bulma sitesinde aşağıda yer alan illerimizden hangisinde yaşıyorsanız ona tıklayarak verilmiş evlilik ve arkadaşlık ilanlarını tek tek görüntüleyebilir, ilanlara göz atabilir, sizde Mesaj gönder »

55 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlar ile tanışıp yalnızlığınıza bir son vermenin zamanı gelmedi mi? Arkadaşlık ilanı verme seçeneğini kullanarak yalnızlığınızı bitirmek için, ilk adımı atmış olacaksınız. Mesaj gönder »

Merhaba İngiltere de yaşıyorum ama buradan çok sıkıldım. Bu yüzden türkiyeye vatanıma geri gelmek istiyorum. Mesaj gönder »

Tamamı bayan arkadaşlara ait ilanlar içerisinde aradığınız aşkı ve arkadaşlığı bulabilirsiniz. Bayan arkadaşların verdiği ilanlara cevap yazarak onlardan gelecek arkadaşlık mesajları ile aradığınız kadın arkadaşı bulabilirsiniz. Mesaj gönder »

Hayatını düzene sokmuş ve evlenmek için gerekli olan yaşa erişmiş olan erkekler, mutlu ve huzurlu bir yuva kurmak için, kendilerine en uygun eş adayı ile tanışmak istemektedir. Mesaj gönder »

Size uyumlu olabilecek ilanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu