Denizli bayan arkadaş ilanları

Slm denizliden temiz kalpli kalbinin güzelligi yüzüne vurmuş bayan arkadaş eş sevgili ariyorum

Slm denizliden temiz kalpli kalbinin güzelligi yüzüne vurmuş bayan arkadaş eş sevgili ariyorum. Denizlide yalniz yaşayan esmer bayım.

Adı: Hüseyin

Yaş: 35

Nereden: Denizli

Medeni hali: Bekar

Slm denizliden temiz kalpli kalbinin güzelligi yüzüne vurmuş bayan arkadaş eş sevgili ariyorum. Denizlide yalniz yaşayan esmer bayım. Yaşim 35 yaşim geldi geciyor bir kizla tanişip anlaşip aile kurmak icin buraya yazdim belki sanal ortam dan ne kadar dogru insani bulurum bilmem kaybedecek zaman olur dedim en fazla yazdim ahim sahim yakişikli agzı laf yapan biri degilim sessiz sakin evcimen evden işe giden işden eve dönen tekstilde calişan bir işci parcasiyim.

Belki bir bayan arkadaş bir eşim olsun istedim ben benimle görüşüp buluşucak bayanlarin mesajlarini bekliyorum kisaca kendini tanitan numarani surdan aldim diyen nerede oturdunu yazan yaş boy kilo esmer kumralmi medeni halini yazan kisa öz mesajlarini BEKLİYORUM (denizliden buluşup görüşecek bayanlar yazsin ve cevresi) 

Mesajını Gönder

Denizli den yeni arkadaşlar bulmak için, tanıtıcı mesajını gönderdin mi? Hala mesaj gönderip kendinden bahsetmediysen arkadaş bulman imkansız. Şimdi kendini tanıtmak için mesajını oluştur. Ücret ve Üyelik yok.

Denizli Arkadaşlık İlanları

Slm denizliden temiz kalpli kalbinin güzelligi yüzüne vurmuş bayan arkadaş eş sevgili ariyorum

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu