Arkadaşlık İlanları

Slm bayanlar ben mehmet turkiye ici olursa iyi olur

Slm bayanlar ben mehmet turkiye ici olursa iyi olur. Kendine DEĞER Veriyorsan Gel DEĞERIM Ol Benim için en yüce değer, dış güzelliğin yanında iç güzellik, saygıve sevgi, sözünün eri olan, sözünün arkasında duran.

Parasız fakir olan ama onuru gururu uğruna ölüme giden. Insani ve dogayi cok seven. Yalandan dolandan nefret eden biriyim. Durustluk temel ilkemdir. BENI TANIMAK ISTEYENLER YAZSINLAR… Basimi guvenle omuzuna dayiyabilecegim. hayatimin sonuna kadar elimi simsiki tutarak ayni yastiga baskoymayi en az benim kadar isteyecek, sakin, sevecen, dini degerlerine onem veren en onemlisi durust olan..

Slm bayanlar ben mehmet turkiye ici olursa iyi olur

Benimle olacak sevgili yalansiz dolansiz bir bayan olsun sevgisi yalan olmayan benim ailemi kendi ailesi yerine koyacak bende beni sevenin kisinin ailesini benim Ailem mis gibi sahibi cikar benim param icin sevmeyecek zenginligi allah CC verir ancak her seyimizi ondan Isteriz o dur bize sevdirten bize kalpten ve yürekten sevecek ki anca o zaman sevgi olur hamarat olacak her is elinden gelecek ben bunu yapmam demiyecek evin ici tertip li düzenli olacak tesettürlü namazinda niyazinda olacak helal süt etmis allah tan korkan kolundan utanan iyi aile terbiyesi almis bir bayan arıyorum evlilik için bana gelecek sevgili ekmek atmasini bilecek her çeşit yemek yapmasini bilecek

Arkadaş arayan bayanlar

Size uyumlu olabilecek ilanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu