Sizle Ciddi Düşünmediğinin Belirtileri


Sizle Ciddi Düşünmediğinin Belirtileri

Bir erkeğin sizle ciddi düşünüp düşünmediğini merak ediyorsanız burada aradığınız bütün cevapları bulabilirsiniz. İlk olarak erkek arkadaşınız eğer sürekli sizin geçmiş birlikteliklerinizi kurcalıyor ne derece yakın birliktelikler olduğunu sorgulayıp duruyorsa bu durumdan memnun olabilirsiniz çünkü size karşı güzel düşüncelere sahip demektir. Size birinin dokunup dokunmadığını merak etmesi sizinle gelecek düşündüğüne işaret eder.

Erkekler Neden Ä°lgisini Kaybeder

Eğer bunu yapmak yerine geçmişin beni ilgilendirmez kiminle ne yaşadıysan yaşa diyerek size başka türlü yaklaşıyorsa her fırsatta size farklı amaçlarla geliyorsa zaten bu erkek için sizin hiçbir değeriniz yoktur ve sizinle yaşayabileceği ne varsa yaşayıp sizden hevesini aldıktan sonra aynı şeyleri bir başkasına yapıp yine onu da bırakacak bir karaktere sahip bir insandır. Bu nedenle böyle bir adamın sizinle ciddi düşündüğüne dair hayallere kapılmasanız iyi edersiniz. Bir de birlikteliknin uzunluğuna güvenip mesela üç yıl veya daha fazla süren bir birliktelik de aşkım nasılsa evleneceğiz diye size yaklaşarak sizi kullanmaya çalışan bir erkekle de birliktelikniz ne kadar uzun olursa olsun ciddi düşündüğüne dair hayaller kurmayın.

Çünkü hiçbir insan size yarın da sizinle birlikte olacağının sözünü veremez ki insan nefsi bu birinin karşı taraftan istediğini aldıktan, onu elde ettikten sonra sıkılıp bir şeyler bahane edip onu ortada bırakmayacağının garantisini verebilsin. Bu nedenle eğer bir erkek her ne kadar birliktelikniz uzun da olsa sizinle başka şeyler yaşamaya çalışıyorsa sizi kullanmaya çalışıyorsa o erkek sizinle ciddi düşünmüyor demektir ondan uzak durun kendinizi kullandırmayın. Zaten sizinle ciddi bir birliktelik düşünen erkek sizin onurunuzu, gururunuzu zedeleyecek bir şey yapmak yerine bunu usulünce vakti zamanı geldiğinde yapmayı tercih eder.

Sizi, ailenizi düşünmeyen bir erkek zaten hiç beklemeden sizinle birlikte olmaya çalışır ve bunun için elinden geleni yapar. Son olarak da eğer bir erkek sizinle ciddi düşünmüyorsa gözü dışarıdadır. Birçok kadının yaptığı büyük bir hata vardır ki bir kez aldatıldıktan sonra her zaman ikinci şansı verirler. Halbuki böyle bir birliktelikden hayır gelmez ve o erkek zaten karşı tarafla ciddi bir birliktelik düşünmüyordur zaten düşünde başka bir kadın arayışına girmez sevdiği evlenmek istediği kadına sahip çıkar.
1 Mesaj

  1. slm hanimefendinler ben nuri aslen artvinli istanbulda yasiyorum sarisin durust guzel hanimefendi arasin cep tlf numaram 640 50 35 ulasarbilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir