Zonguldak bayan arkadaş ilanları

seninle her zaman ileriye bakmak istiyorum asla geriye donmek yok

seninle her zaman ileriye bakmak istiyorum asla geriye donmek yok slm ben murat 1980 kocaeli dogumluyum. üniversite mezunuyum rehberlik yapıyorum ve zonguldak ta yasıyorum.

Adı: Murat

Yaş: 37

Nereden: Zonguldak

Meslek: Rehber

Medeni hali: Bekar

slm ben murat 1980 kocaeli dogumluyum. üniversite mezunuyum rehberlik yapıyorum ve zonguldak ta yasıyorum. hayatımma anlam katacak ve herşeyim olabilecek biri ile tanışmak istiyorum. ilgilenirseniz bu numaradan bana ulaşmanızı rica ediyorum. seninle her zaman ileriye bakmak istiyorum asla geriye donmek yok sevgi ve saygılar.

ARKADAŞLIK MESAJI GÖNDER

Alenen söylüyorum evlenecek erkek arıyorum

Alenen söylüyorum evlenecek erkek arıyorum 1. 70 den kısa olan beyler kel olanlar ayrı yaşıyorum yalanının arkadasına s…İlanı oku »

Dulum erkek arkadaş arıyorum

Dulum erkek arkadaş arıyorum 2013 de eşimi kaybettim 39 yaşındayım bir tane oğlum var. Annem babam sizlere ömür abimin …İlanı oku »

seninle her zaman ileriye bakmak istiyorum asla geriye donmek yok

Elektrik alabilmek önemli

Elektrik alabilmek önemli dul bir bayanım 2 yetişkin oğlum var Türkiye de yaşıyorum kendi işim var çalışmayı çok seviyo…İlanı oku »

Kibar

Adı: Kibar Yaş: 43 Nereden: Yurtdışı Medeni hali: Dul Çocuk sayısı: 2 Yasim 43 evlenmek icin durust temiz kalpli allahta…İlanı oku »

Musmutlu olmak istiyorum

Musmutlu olmak istiyorum, 32 yaşım Ankara da ikamet ediyorum 1 65 boy 60 kilodayım Adı: Çiğdem Yaş: 32 Nereden…İlanı oku »

Yalnızlığımın sonu olur musun

Yalnızlığımın sonu olur musun siyah gözlü 1.74 boyunda 70 kg bir bayanım benimle arkadaş olabilecek beyleri arıyorum. …İlanı oku »

Ömür boyu beni sevecek biri yok mu

Ömür boyu beni sevecek biri yok mu Adım meryem soyadımı yazmasam da olur ankarada doğdum ve yaşamaktayım yaşım 32. Ad…İlanı oku »

Hayat arkadaşım ruh eşim olacak kişiyi bulmaya geldim

Hayat arkadaşım ruh eşim olacak kişiyi bulmaya geldim kalbi kendi güzel ama çevresinden yana şanssız bir bayanım. Adım …İlanı oku »

Zonguldak arkadaşlık ilanları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu