ATAN KALP Bölgenden arkadaş bulmak için yaşadığın ili seç, ilanları incele ve mesajını gönder.


Seni sevmek istiyorum


İstanbul dan Aydan hanım Skolioz hastası ve evlenmek istiyor. Allah korkusu olan, bir aday arıyor. Deli gibi sırıl sıklam aşık olmayı umuyor. Sadakatli bir eş olmak isteyen aydan hanımın ilanına mesaj yazarak iletişim numaralarınızı bırakabilirsiniz.

Adı: Aydan

Nereden: İstanbulMedeni durumu: Bekar

Rahatsızlığı: Skolioz hastası

Ben şu anda kendimi çoK yalnız hissediyorum. Hayatımda birisi olsun onu deli gibi seveyim o da beni aynı aşkla sevsin istiyorum. En önemlisi ALLAHdan korksun istiyorum. Kalbinde ALLAH aşkı olsun istiyorum. Hayatım değişsin istiyorum. Skolioz hastası olmamı kabul etmeli. Ona güveneyim onu çoook seveyim istiyorum. Yanında kendimi güvende hissedeyim beni korusun kollasın istiyorum. Ona layık ve sadaakatlı bir eş olmayı umuyorum inşALLAH. Kısmetimle karşılaşmak buradaysa zaten gelir beni bulur.????

Bayan arkadaş ilanları

İlanı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]


4 MESAJ

  1. Selam bende ankilozan spondilit as hastalığı var tanışmak isterim size uygun birisem bana mesaj atın sizi ben anlarım bu dünyada kimsem yok annem babam küçükken vefat etmişler teyzem beni büyüttü yaşım 48 şuan Adana’da yaşıyorum aslen vanlıyım mesajı nızı beklerim size uygun biri olarak mail bu canzarapeker@gmail.com

  2. merhaba aydan hanım ilanı gördüm sizi tanımak istedim lütfen cevap yazarmısın adresim zekiuysal@

  3. Allah şifanı versin Aydan Hanım, bir arkadaş ve sadık bir yoldaş olarak keşke hep yanında olabilseydim.

  4. Ben mehmet Adana yureyirde çok yanlızum beni sevecek benimle mutlu olacak allah korkusu olacak birini ariyorsaniz arayın 258 90 32

MESAJ YAZIN

Yazılan Mesajlardan Kişilerin Kendileri Sorumludur. Sitede Yayınlanması Onları Destekliyoruz Anlamına Gelmez. 18 Yaşından Küçük Kişilerin Mesaj Göndermesi Yasaktır.