Ücretsiz arkadaş arama | Bayanarkadasilanlari.Net

samsundan ciddi bayan arkadaş ve evlilik

samsundan ciddi bayan arkadaş ve evlilik

Adı: Kaan

Yaş: 36

Nereden: Samsun

Medeni hali: Bekar

Boy: 1.77

Kilo: 65

Merhaba. İsmim kaan. 36 yaşında, bekar, daha evvel hiç evlenmemiş birisiyim. Annem ve büyük teyzemiz var halen onlarla yaşamaktayım. Nazik, yumuşak huylu, sakin, duygusal bir karakterdeyim. 177 boy ve 65 kg ölçulerinde kumral, buğday ten arasında birisiyim. Aile, maneviyat ve sevgi en önemli kriterlerdendir diyebilirim. Herhangi bir zararlı alışkanlık kullanımi yoktur. Kitap okumak, belgeseller ve yürüyüş, gezme hobiler arasındadır.

Ailem hasta olduğundan zor zamanlar geçirmekteyim. Maddi olarak gayrimenkuller ve değerlendirilmesi saikiyle çok ciddi sayı ve miktarda varlık mevcudiyeti vardır. Bu yönlerden kesinlikle en ufak bir sıkıntılı durumlar sözkonusu dahi olmayacaktır.

Lakin esas önemli olan durumlar manevi hususlar olmalıdır. Bu hususta herkes gibi seven, sayan,düşunen, değer veren vs. Bir hayat arkadaşı, ile kurulanilecek bir aile özlemi herşeye bedeldir. Arkadaşlık çok ciddi ve karşılıklı ilerletilebilecek şekilde ilk etapta tanışma şeklinde olmasi naçizane bir tercih sebebidir.

Bu bağlamda görüşme, tanışma, daha iyi ve sağlıklı beraberlik kurabilme yönünden ilk basta samsun şehri, sirasiyla ilcelerine yakin şehirler daha iyi birer tercih sebebi olabilir. Fakat tum şehirlerden taliplere nacizane acığımdir . Sonsuz sevgi ve saygilarla.

Samsun arkadaşlık ilanları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.