İzmir bayan arkadaş ilanları

Sadece ileriye dönük ciddi bir beraberlik

Avukat olduğunu beliten kişi izmirde yaşıyor ve 26 yaşında. Hiç evlenmemiş olan atakan bey titiz aynı zamanda düzenli birisi olduğunu söyledi. Maddi ve manevi sorunu olmayan ilan sahibi aslen muğlalı olduğunu belirtti. 1.76 boyunda olan ilan sahibi, 75 kg ağırlığında izmir alsancak ta bulunuyor.

Adı: Belirsiz
Yaş: 26
Nereden:
Boy: 1.76
Kilo: 75
Telefon: Belirtilmedi
E mail: blueshark1907@hotmail.com

Merhabalar.Tesadüfen girdiğim bu sitede arkadaşlık ilanlarını gördüm. Bu tarz sitelerdeki ilanlar pek güvenilir olduğu söylenemez ancak bazı ilanları okuyunca gerçekten ciddi olarak ilan verenlerin olduğunu gördüm.

Malum sanal dünya tehlikelerinden dolayı şu an için ismimi paylaşmayacağım. Aslen muğla lıyım. Okul yıllarını da sayarsak 10 yıla yakın bir süredir İzmir de yaşıyorum. Askerlikten sonra ve yaşım gereği insan kendiniz hazır hissettiği anda ciddi bir beraberlik arayışına ister istemez giriyor.

Kendimi tanıtma konusunda maddi ve manevi bilgilerin kişinin kendisinin paylaşmasına asıl olarak pek sıcak bakmıyorum. Hatta bu tarz bilgileri veren insanlardan gerçek hayatta pek hazzetmem. Günümüz Türkiyesin de evlilik programlarının da rezilliği gözetildiğinde bu durum kişilere çok itici gelebilir. Fazla ayrıntıya girmeden burada biraz kendim den bahsedeceğim.

28 yaşında 176 boyunda 75 kg’ım İzmirde Avukatlık yapıyorum. Bir insanın asgari ihtiyaçları anlamında ev , büro , araç ve geçim konularında hiç bir sıkıntım yok. İzmir alsan cak ta yalnız yaşıyorum. Temizliğe ve düzene çok önem veriririm. Din konusunda dışarıdan göründüğümden çok daha dindar bir yapıya sahibim. Evde oturmaktan nefret ederim. Hiç bir şey yapamazsam marketten alışveriş yapmaya giderim. Tipimin iyi olduğunu söylerler. Hatta bazı arkadaşlarım baya baya giderin var kanka derler 🙂

İleriye dönük , ayakları yere basan bir birliktelik arıyorum. Kişilik gelişimini tamamlamamış veya maddi kaygılarla abuk subuk teklifte bulunan bayanlar uzak dursun cevap bile vermem zamanınıza yazık.

Size uyumlu olabilecek ilanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu