Patnos bayan arkadaş ilanları

Ağrı’nın Patnos ilçesinden evlenmek isteyen ya da gerçek, ciddi anlamda evliliği düşünen bütün Patnos’lu bay ve bayanların, kız ve kadınların, bekar ve ların ilanlarını verebilecekleri tek sayfa olan Patnos bayan arkadaş ilanları sayfasında ücret vermeden ve üyelik oluşturmadan bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Patnos Bayan Arkadaş Bul

Zengin kişiler, varlıklı olan bay ve bayanlar arkadaş edinebilmek için sayfamızda ilanlarını verebilirler, evlenmek istediği kişilerle veya da arkadaşlık kurmak istediği kişlerin de kendileri gibi varlıklı olmalarını isteyebilirler ve bu en doğal hakkıdır kişinin. Yalnız bunu vermiş olduğu ilanda belirtmesi, yani öne çıkarması gerekmektedir. Bu hiçte yadırganacak bir şey değildir. Herkes herşeyi isteyebilir ve belirtebilir.

Tanışma aşamasını hızlandırmak için bay ve bayalar vermiş oldukları ilana telefon numaralarınıda ekleyip ilanını yayınlarsa patnos tan arkadaşlarla tanışma sürecini hızlandırmış olacaklardır. Telefon numaranızı, e mail adrsinizi ilanınıza eklemeyi unutmayın arkadaşlar. Eğer ki telefon numaranızı ilana eklemeyi unutursanız sizleri bekleyen ruh ikizlerinize çok geç ulaşırsınız 🙂

Patnos Arkadaşlık

Sizlere söz veriyoruz. Arkadaşlık sitemiz daima parasız hizmet sunacak tır. Hiç bir beklenti olmadan arkadaş bulmanızı sağlamak için birlikte hareket edeceğiz. Şimdi arkadaşlık ilanı oluşturun ve şehir kategorisinde Ağrı yı seçip daklı başında mesaj içeriği yazarak tarafımıza gönderin.

24 saat içersinde ilanınız incelenerek Ağrı il kategorisinde yerini alarak ağrılı bayan ve erkekler tarafından görülür hale gelecektir. Hayırlı olsun.

PATNOS ARKADAŞLIK İLANI VERMEK İÇİN TIKLAYIN

Ücretsiz ve üyeliksiz

Ağrı arkadaşlık ilanları

Bayanarkadas hakkında 2313 makale
Merhabalar

3 yorum

  1. slm ben devran ağrı patnostan yaşım 23 1.73 by 65 kg orta esmser bakımlı biriyim hç evlen medm cidi bir aşk arıyorum evliliğe dönük birini istiyorum evlen miş boşanmişta olabilir ama dürüst olsu ölümüne kadar varim herşiyim var alaha şükür sadece aşk arıyorum cidi olan arasın sadece patnostan arayın 205 71 69

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*