Trabzon bayan arkadaş ilanları

Trabzon dan merhaba

Trabzonlu muhammet foto model olduğunu ve yakışıklı olduğunu iddia ediyor. 20 yaşında olan muhammet aşk’ın peşinde. Doğa yürüyüşünü ve spor, kitap ve sinema düşkünü olduğunu belirtiyor. Aradığı insanı bulunca buradaki ilanını sileceğini belirten muhammet’e ulaşmak için ilanda bulunan telefon ve mail adresinden faydalanabilirsiniz.

Adı: Muhammet
Yaş: 20
Nereden: Trabzon
Mesleği: Foto model

Mesajı: merhaba trabzon da yaşiyorum yakışıklı bir beyim ve 20 yaşindayim 169 boyum bayan arkadaş ariyorum siz bayan lar eğer aşk için ulaşacaksaniz bana buyrun kapılarım açik size ama başka bir derdiniz olursa bence hiç mesaj atmayin bana 20-28 yaş arası saygı değer bayanlar sizleri beklerim.

akıllı bir kişiliğim var bu arada ben foto modelim doğada gezmeyi spor yapmayı kitap okumayi sinemaya gitmeyi severim daha doğrusu favorilerim çok dur siz bayanlar nerde olursaniz olun benim için uzaklik hiç sorun değildir.

Fotoğraf bana aittir whatsapp dan ulaşirsaniz sevinirim bu arada aradığımı bulunca tum ilanlarımi silcem buyrun iyi günler saygılarımla hoşçakalın… bu arada yalanlara hiç gelemem..

Trabzon Arkadaşlık İlanları

Trabzon Arkadaşlık İlanları

Size uyumlu olabilecek ilanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu