MANTIK EVLİLİĞİ YAPMAK İÇİN BURADAYIM

Adı: Bilgehan

Yaş: 47

Nereden: Belirtilmedi

Boyu: 1.70

Kilo: 70

Burc: Yengeç

ciddi-birliktelik

Mesajı: MERHABA BEN BİLGEHAN 47 YAŞINDA ,1.70 BOYUNDA,70 KG YAŞINI GÖSTERMEYEN,KENDİNİ HER ZAMAN 30 YAŞIN ALTINDA GÖREN,ÇEKİCİ,DİNÇ,KENDİNE ÖZEN GÖSTEREN,DÜRÜST,GÜVENİLİR,MANTIKLI,ANLAYIŞLI,

PRENSİPLİ,ROMANTİK,HESAPLI,SEVECEN,SICAKKANLI,KENDİSİNE YAPILMASINDAN HOŞLANMADIĞI ŞEYLERİ BAŞKASINA YAPMAYAN,4 YILLIK İŞLETME FAKÜLTESİ İLE 2 YILLIK SOSYAL BİLİMLER MEZUNUYU.

GENEL KÜLTÜRÜ YÜKSEK,YENGEÇ BURCUYUM,KARDEŞİM YOK,SİGARA,İÇKİ KUMAR V.B KÖTÜ ALIŞKANLIKLARI OLMAYAN BİRİYİM.HOBİLERİM MÜZİK DİNLEMEK,GAZETE,DERGİ,KİTAP OKUMAK,MANZARA FOTOĞRAFI ÇEKMEK,TARİHİ VE DOĞAL GÜZELLİĞİ OLAN YERDE GEZMEK,ORGANİK SEBZE VE MEYVA YETİŞTİRMEK,AKVARYUM BALIĞI BESLEMEK,SPOR YAPMAK,YÜRÜMEK,OLTAYLA BALIK TUTMAK,SÜS BİTKİLERİ ,YEMEK YAPMAKTAN ÇOK HOŞLANIRIM.

SEVDİĞİM,İLGİ DUYDUĞUM,YETENEĞİMİN OLDUĞUNA İNANDIĞIM ALANLARDA İŞ YAPMAK İSTİYORUM ARTIK HEDEFİM KİTAP YAZARLIĞI,FOTOĞRAF SANATÇILIĞI,ORGANİK GİDA SATIŞI,EKO TURİZM .EVLENMEK İSTEDİĞİM BAYAN 23–33 YAŞLARINDA,1.55 —1.65 CM ARASI BOYUNDA ,60 KG GEÇMEMİŞ,UZUN SAÇLI,FİZİĞİ DÜZGÜN,EN AZ LİSE MEZUNUYUM.

HİÇ EVLENMEMİŞ,ALÇAKGÖNÜLLÜ,MANTIKLI,ANLAYIŞLI,

DÜRÜST,GÜVENİLİR,HESAPLI,SADIK,SEMPATİK,SİGARA İÇKİ KULLANMAYAN BİR BAYAN OLMALI.

Bayanarkadas hakkında 2313 makale
Merhabalar

4 yorum

  1. Selam ben izmirden Aytaç 35 yaşındayım bekarım ciddi anlamda mutlu bir yuva kurmak istiyorum bekarım ciddiyim dalga geçmiyorum whatsap var 014 25 40 lütfen yurt dışı aramasın 014 25 40

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*