ASSKK

Adı: Emre Yaş: 35 Nereden: Kocaeli Boyu: 1.80 Medeni hali: Bekar Mesajı: Merhaba ben kocaeli den emre 35 yaş 180 boy bakımlı bir erkegim hayatın Mesaj gönder »

Alnımın yazısını arıyorum

Alnımın yazısını arıyorum Kocaeli çayırova ilçesinde yaşayan bir bayanım çalışmıyorum 32 yaşındayım anlımın yazısı olacak kişiyi arıyorum Adı: Rukiye Yaş: 32 Nereden: Kocaeli Boy ve Mesaj gönder »

ask-sevgi

Prensesi ariyorum

Adı: Kerem Yaş: 26 Nereden: Kocaeli Boy: 1.71 Kilo: 75 Ten: Esmer Medeni durumu: Bekar Esmerim 1.71 boy 75 kiloyum güler yüzlüyüm anlayisliyim gezmeyi muzik Mesaj gönder »

MUTLULUK COK YAKINSIN

Adı: Sezgin Yaş: 29 Nereden: Kocaeli Medeni durumu: Bekar Mesajı: Ey gözIerinin yeşiIinde idam sehpasından aIındığım. Bir bakışınIa ipe çekiIir yüreğim bir güIüşün de kurtuIur Mesaj gönder »

Samimi şekilde geldim

Samimi şekilde geldim gebzede oturuyorum 44 yaşındayım 1.65 boyundayım daha önce evlendim ayrıldım çocuk yok sigara alkol yok. Adı: Mustafa Yaş: 44 Nereden: Kocaeli Boy: Mesaj gönder »

Bir umuttur yaşamak.

Bir umuttur yaşamak. Adım Umut Kocaeli Gebze ilcesinden yasim 29 1.75 boyumda Kumralim. Kurumsal bir firmada çalışıyorum. Adı: Umut Yaş: 29 Nereden: Kocaeli Boy: 1.75 Mesaj gönder »