Aşk ve ilişkiler

Kadınların Erkeklerde Aradığı Özellikler

Kadınların erkeklerde aradığı özellikler, Kadınların erkeklerde aradığı fiziksel özellikler, Bir erkekte olması gereken özellikler, Kadınların istediği erkek tipi.

Biz kadınlar hemen hemen hepimiz aynı şeyleri isteriz hayatımızdaki kişiden ilk başta mutlu olmak mutlu olmak için de mutluluğun anahtarları olmadan mutlakta olmaz bu anahtarların neler olduğunu öğrenelim.

İlk başta sevildiğini hissetmek ister kadınlar, hayatındaki kişiden sevgi, aşk hissetmek ister. Sevgi, aşk olmadan bir birliktelik olmaz ilk kural.

Güven, güven de sevgi, aşk kadar önemlidir, yanındaki adama güvenmiyorsan bir birliktelik asla yürümez ona güvenirken onun sana güvendiğini hissetmek istersin. Mutluluğun anahtarlarından biridir.

Yanında olmak
, uzak olsanız bile onu yanınızda olduğu bir arkadaş, bir dost, gerekirse bir baba şefkati hissetmek istersiniz bu sizi güçlü kırar.

Arkadaş, birlikteliklerde başlangıçlar hep bir arkadaşlık ortamından havasından başlamıştır, bir sorun karşısında yakın arkadaşınız olmasını istersiniz.

Giyim, biz kadınlar dış görünüşe önem vermekteyiz, dış görünüş giyim özellikle saç sakal, gibi özeliklere önem vermekteyiz.

Espri anlayışı, kadınlar akıllıca espri yapan erkeklerden çabuk etkilenirler espri yaparken akıllıca mantıklı kendilerini güldüren erkelerden etkilenirler.

Akılı, her kadının isteyebileceği bir özellikle olan mantıklı erkekler kadınları çabuk etkilerle bir ortamda arkadaşlarıyla ve ailesiyle bulunduğunda sergilediği konuşma tavırlarıyla kendini bir adım öne atan erkeler etkileyicidir.

İlgi, kadınlar ilgi ister, istenilen bu ilgi günün herhangi bir saatinde beklemediği bir zamanda onu hissetmek yanında olduğunu bilmektir.

Eli açık, kadınların erkekte sevmediği bir özellik olan cimrilik kadınların erkeklerden soğumasını sağlayan bir etkendir onun için kadınlar elli açık erkeklere daha çok ilgi duyar.

Özel günler, olmasa olmaz olan bir bir durumdur, özel günlerimizin hatırlanmasını, küçük de olsa bir hediye alınmasını, günü bir sürprizle tamamlanmasını isteriz.

Aile, kadınlar hayatlarındaki erkeğin kendi ailesiyle iyi olması onlarla zaman geçirmesini isterler. Aile bağlarının güçlü olmasını ister,Gezme, yemek yeme, sinemaya gitme, beraber film izlemek, yürüyüş yapmak bunları birlikte yapmaktan mutlu olurlar.

İltifat, kadınların sıkça duymasını beklediği bir davranıştır bugün çok güzelsin, bu gün gözlerinin içindeki mutluluk beni de mutlu ediyor sen benim hayatımı anlamlandıran sın her şeyimsin gibi cümleler biz kadınları mutlu etmekte günün daha iyi geçmesini sağlamaktadır.

Benzer Yazılar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu