Kadınlar Neden Mutsuz Erkekleri Çekici BuluyorKadınlar.
Dünyanın en zor işinin bir adamın kalbine girmek olduğunu sanırlar. Acı dolu bekleyişlerin sürdüğü o evrede karşılarındaki insanı daha da imkansız kıldıkça zihinlerinde daha da kaptırırlar kendilerini.

Adam ne kadar kırgınsa ya da ne kadar karşı koyamazsa o kadar kolay olacağını düşünürler. Tecrübeden yoksun kalpleri değil de tabir bu ise; mutsuzluktan ölmüş adamlar isterler.

Kadınlar Neden Mutsuz Erkekleri Daha Çekici Buluyorlar

En çok kadının taviz verdiği birlikteliklerde adam hep yıkık, mağdur, kırgın. Kanatlarında güven, aşk, tutku eksikliği olan adamın kimseyi tutmaya gücü yetmeyeceği için kadın daha da sarılır.

Birinin tüm yaralarınızı bilip, kayıplarınızı onardığını düşünün. Her anınızda yanınızda. Daha kolay olur alışmak o kadına. İşte tamda bu yüzden kadın bilir acı çeken adamlar tüm varlıklarıyla sarılırlar tutunduklarında.

Fedakar bir kadın için tek amaç mutlu etmek ve karşısındakinin hayatında yer bulmaktır ama kadının gücü yettiği sürece.

Kanatlarını onardığınız bir kuş iyileştiğinde önce özgürlüğüne kavuşmak ister ya da yanınızda olan herkes aslında bir başka hayatları olan insanlardır.

Hani derler ya “Her katil cinayet yerine döner.” diye, tamda bunun gibi herkes iyileşince daha bir sağlam kalkar ayağa ama kiminle, kimin sayesinde olduğunu unutanlarda yok değil.

Kocaman bir inşaatın yıkıldığını daha sonra tekrar aynı yere yapılacağını düşünün. Belki de bu kaçıncı devriliş kimse düşünmez. Kimisi şanslıdır ki tutunur kalkar bırakmaz yanındakini, kimisi onu da çeker oda yıkık dökük bir harabe.

En kötüsü mutsuzluğa sebep olan kendiyse bir adamın onu saran kadının avuçlarında aslında bir hiç kalır ve kendisi gibi onu da kaybeder bu savaşta. Kadınlar sonucu bilseler de savaşırlar. Un ufak edilmiş hayatların içinde kendisini aramak pahasına girer bu savaşa.

Diyeceğim o ki; kendi ayağa kalkamamış, kendilerine bile yenilmiş insanların hayatlarına girmek pekte akıl alır şey değil. Biz ki geçmişi hep önümüzde tutan kadınlar, acılarını atamamış adamların kollarında olmaya hala can atıyoruz.

Mutsuz Olanlar Arkadaş Arayanlar

Mutsuz ve hayata küs

Mutsuz ve hayata küs

İstanbul bayan arkadaş ilanları – Şahin Negri

Adı: Şahin Yaş: 26 Nereden: İstabul Boy: 1.77 Kilo:  72 Medeni hali: Bekar Merhaba ben Şahin 26 Yaşındayım 1.77 boy 72 k…Devamı »

Kadınlar Neden Mutsuz Erkekleri Çekici Buluyor

Kadınlar Neden Mutsuz Erkekleri Çekici Buluyor

Aşk ve ilişkiler – Bayanarkadas

Kadınlar Neden Mutsuz Erkekleri Daha Çekici Buluyorlar Kadınlar. Dünyanın en zor işinin bir adamın kalbine girmek old…Devamı »

istanbulda yasıyan mutsuz ilgi seven bayanları tanımak istiyorum

istanbulda yasıyan mutsuz ilgi seven bayanları tanımak istiyorum

İstanbul bayan arkadaş ilanları – Bayanarkadas

Adı: Arda Yaş: 28 Nereden: İstanbul Telefon: *4521486 E mail: Mesajı: merhaba ben…Devamı »

Benim gibi kendini yalnız hisseden mutsuz olanları Bekliyorum

Benim gibi kendini yalnız hisseden mutsuz olanları Bekliyorum

İstanbul bayan arkadaş ilanları – Bayanarkadas

BU İLAN MALEFES KALDIRILMIŞTIR Adı: Yaş: Nereden: Telefon: E mail: Mesajı: İLAN VEREN KİŞİNİN TALEBİ İSTE…Devamı »

yalnız ve mutsuz bir bayanla tanışmak istiyorum

yalnız ve mutsuz bir bayanla tanışmak istiyorum

Sakarya bayan arkadaş ilanları – Bayanarkadas

Adı: Muhsin Yaş: 41 Medeni hali: Boşanmış Nereden: Sakarya Boyu: 1.78 Kilosu: 76 Meslek: Otomativ Adım muhsin 41 yaşında…Devamı »

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*