Kadıköy bayan arkadaşKadıköy bayan arkadaş ilanlarıAşkı Kadıköy de Ara

Kadıköy’den bayan arkadaş bulma sitemize hoş geldiniz. Ücretsiz ve üyeliksiz Kadıköy arkadaşlık sitemizde aradığınız aşkı, arkadaşlığı, birlikteliği üye olmadan bulabilirsiniz.

Kadıköy den Arkadaş Arıyorum

Elit bir mekan ve aynı zamanda elit bir insan topluluğuna sahip Kadıköylü bayan ve erkek arkadaşların tanışma sitesi. Eğri oturup, doğru konuşmak gerekirse Kadıköy gibi bir bölgeden arkadaş aramak her baba yiğidin harcı değildir.

Kadıköy den arkadaş bulma konusunda ciddi olan beyler ve bayanların kendisine öz güveni oldukça yüksek olmalı. Çünkü böyle bir muhit de tanışacağınız kişi her konuda sizden üstün olabilir. Bu nedenle ilan oluştururken nasıl birisi olduğunuzu dürüstçe tarif etmenizi öneririm.

Kadıköy’de Arkadaş Arayın

Kadıköy’de arkadaş arayan bayan ve erkek arkadaşları tanıştırmak amaçlı kurduğumuz sitemizi üye olmadan ve ücret ödemeden 7/24 kullanabilir, Kadıköy civarın dan huyu huyunuza, suyu suyunuza ciddi bay ve bayan arkadaşlar bulabilirsiniz.

Arkadaşlık ilanı vererek Kadıköyün tüm semtlerinden veya İstanbul genelinden ciddi arkadaş olacağınız kalıcı arkadaşlıklara sahip olabilirsiniz.

Kadıköy bayan arkadaş

Kadıköy Arkadaşlık İlanları

Sıkça Sorulan Sorular!

  • İlan nasıl verilir: Arkadaşlık ilanı vermekte sorun yaşayanlar Buradan yardım alabilirler.
  • İlan kaldırma! Verdiğiniz arkadaşlık ilanını kaldırmak isterseniz Buraya tıklayın.
  • İlan güncelleme: Arkadaşlık ilanınızı daima güncelleme şansınıza sahipsiniz. İlan nasıl güncellenir hakkında bilgi almak için Buraya tıklayın
  • İlanım onaylanmıyor: Arkadaşlık ilanlarım onaylanmıyor neden? diyorsanız Buraya tıklayıp sebebini öğrenebilirsiniz.

8 yorum

  1. Slm Ben pendikten Emrah 29 yaşındayım 167 boyundayım bekarım ailemle birlikte yaşıyorum. İstanbulda yaşayan 20 ile 30 yaş arası ciddi bayanlarla tanışmak istiyorum. Bana iletişim bilgilerimden ulaşabilirsiniz.

  2. Mrb ben mehmet 36 yaşındayım kadıköyde kadıköy yanlız yaşıyorum ve kadıköy civarında bir bayan arkadaşla tanışmak istiyorum 252 37 74

  3. MERHABA. KADIKÖY DE YAŞIYORUM. 45 YAŞINDAYIM. BEKARIM YALNIZ YAŞIYORUM. KADIKÖYDEN BAYAN ARKADAŞ ARIYORUM.CİDDİ OLANLAR BANA ULAŞABİLİRLER

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*