Arkadaşlık İlanları

İzmir’de sevgili arıyorum

izmir’de sevgili arıyorum. Konuşmayı ve gezmeyi seven bir insanım kendine güvenen bayanları ilanıma tanışma amaçlı bekliyorum.

Adı: Kuzey

Yaş: 30

Nereden: İzmir

Medeni durumu: Bekar

izmir den birlikte güzel vakit geçirebileceği bayan arkadaş İzmir’de sevgili arıyorum. İsmim kuzey 30 yaşındayım ve bekarım. Konuşmayı ve gezmeyi seven bir insanım kendine güvenen bayanları ilanıma tanışma amaçlı bekliyorum. Birlikte hayatın akışını yakalayamaya ne dersin? Fazla söze gerek yok kıssadan tanımak lazım.

KUZEYE MESAJ YAZ

İzmir Arkadaşlık İlanları

izmir'de sevgili arıyorum

Size uyumlu olabilecek ilanlar

Sende mesaj gönder

  1. Öncelikle İzmir’i, sonra seyahati, gezmeyi, yenilikleri, sporu, teknolojiyi, okumayı, müziği, sanatı, sohbeti, içten kurulan ilişkileri ve doğayı seven biriyim (hayatta başka ne kaldı bilmiyorum). Az da olsa modern görüşlü ve açık fikirli bayanlar arıyorum, fizik çok önemli değil (gerçekten, inanması bu kadar güç mü?).

    Kolay anlaşılabilen bir erkeğim (herkes öyle olduğunu sanıyor, ben niye istisna olayım ;)).

    Çoğunlukla mutluluğu sevdiklerimi mutlu ederek bulabilen bir kişiliğim var (artık buradan ne anlarsanız). Yeni şeyler öğrenmeyi ve yeni yerler görmeyi çok seven biriyim. Evde veya dışarıda oldukça aktif ve yetenekli biriyimdir, elimden neredeyse her iş gelir (Müzik enstrümanı çalmak bu “neredeyse” kapsamında, yani hiç yeteneğim yok :))) Ama dinlemeyi çok severim.

    Şimdilik bu kadar. Daha ayrıntılı bilgi isteyen veya bu paketin içinde daha neler var diye merak eden olursa benimle istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz. Sevgiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu