ATAN KALP Bölgenden arkadaş bulmak için yaşadığın ili seç, ilanları incele ve mesajını gönder.


İsviçre Evlilik Arkadaşlık İlanları

İsviçre Evlilik Arkadaşlık İlanları

İsviçre Arkadaşlık Sitesi

Üniversite öğrencileri ve genç kesimin yoğun olduğu ülkelerden birisi olan İsviçre’de aynı zamanda Türk vatandaşlarının sayısı da bir hayli fazladır. İsviçre’de hayat sürmesine rağmen Türk erkeği ya da kadınıyla evlenmek isteyen bireyler, ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz site hizmetimizdeki isviçre evlilik ilanları kategorisinden faydalanmaktadır.

Kendi istedikleri yaş aralıkları, karşı cinsten ve hayattan beklentileri veya çocuk talepleri gibi farklı detayların yer alabildiği ilanlarda, diğer adaylar için gerekli olan fotoğraf ve iletişim bilgilerine de yer verilmektedir. Türkiye hasreti çeken ziyaretçilerimiz için oldukça avantajlı olan hizmetlerimiz, aynı zamanda Türkiye’deki evlilik düşünen adaylar içinde oldukça kolaylık sağlamaktadır.

İsviçre Arkadaş Bulmak İçin İlan Verin

İSVİÇRE ARKADAŞLIKİş, okul ya da evlerinizden herhangi bir belge veya evrak ile uğraşmadan direkt olarak ilan açabilecek olduğunuz evlilik sitemizde, İsviçre ya da farklı ülkelerden de sorunsuz şekilde giriş yapabilirsiniz. Günümüzde sevgili ya da eş adayı bulmak için genel olarak sohbet siteleri tercih edilmektedir. Ancak sohbet sitelerinde gerçek anlamda mutlu yuva hayali kuran kişiler bulunmamaktadır.

Bunun yerine amacı daha çok eğlenceli zaman geçiren kişilerin yer aldığı sohbet sitelerinde, evlilik hayali kuran kişilerin ihtiyaçları karşılanmamaktadır. Bahsedilen ihtiyaçlar için kesintisiz olarak yayınlanmakta olan site adresimiz üzerinden evlilik ilanı ver seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. İlan açmak için para ödemenize gerek olmayan arkadaşlık sitemizde, aynı zamanda üye olma işlemleri içinde hiçbir şekilde para istenmemektedir.

İsviçre’de Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

Çoğu insanın hayatında tek kez yaşayabilecek olduğu anlar olarak düşünülse de, evlilikler bazı durumlarda iki ya da daha çok kez yapılabilmektedir. Evlenmiş ancak eşlerinin ölümü ile yalnız kalmış olan bayanlar, yakın ya da uzak çevresindeki yeni erkek adaylar ile site adresimiz üzerinden tanışabilmektedir.

Genç ya da ilerlemiş yaşa sahip olan isviçre’de evlenmek isteyen dul bayanlar tarafından açılmış olan evlilik ilanlarını bulabileceğiniz site adresimizde, aynı zamanda erkekler tarafından açılan tüm ilanlara da ulaşabilirsiniz. Bu sayede hızlı zaman dilimleri içerisinde aradığınız yeni aşkı bulmanız ve ikinci baharınızı yaşamanız mümkündür.

Mesaj Gönder | Arkadaşlık İlanı Ver

Yurtdışı arkadaşlık ilanları

İlanı Değerlendir
[Toplam: 1 Ortalama: 1]


4 MESAJ

  1. ismim sevgi yasim 25 ciddi evlilik icin katildim bu siteye ve ciddi olanlar bana ulasabilir

  2. Merhaba
    Adım Ahmet istanbulda yasıyorum şuan ama isviçreye gitmeyi düşünüyorum evlenmek için bayan arkadaş arıyorum ilgilenen varsa mail atsın konuşalım
    Ogluaoran@gmail.com

  3. Evlenmek isteyen bayanların görüşmelerini bekliyorum

  4. Slm lar 40yasindayim 175 boyunda 75 Kilo yeşil gözlüyüm meslek lisesi elekrikelektronik meyzunuyum yurdışında yaşamàkve çalışmak istiyorum.evlenipte gidebiliriz. emrekom21@gmail.com

MESAJ YAZIN

Yazılan Mesajlardan Kişilerin Kendileri Sorumludur. Sitede Yayınlanması Onları Destekliyoruz Anlamına Gelmez. 18 Yaşından Küçük Kişilerin Mesaj Göndermesi Yasaktır.