İstanbul bayan arkadaş ilanları

istanbul bayan arkadaş arıyorum

Arkadaşlık için, evlilik için istanbul bayan arkadaş arıyorum

Cinsiyet: Erkek

Adı: İbrahim

Yaş: 24

Nereden: İstanbul

Mesleği: Satış sorumlusu

Burc: Başak

Mesajı: merhaba ben ibrahim 24 yaşındayım 2 senedir istanbulda elektronik ürünler satan bir mağazada satış sorumlusuyum başak burcuyum kendimi her zaman neşeli ve enerjik hissedenlerdenim ve gezmeyi çok severim

Bayan arkadaş ilanları

İstanbul bayan arkadaş bulma sitesi

Sadece istanbul bayan arkadalaşlarla tanışmak, arkadaş olmak istiyorsanız işte sizlere bulunmaz bir fırsat. Evet yanlış duymadınız sadece istanbul bayan arkadaş arıyorum diyorsanız sizlere sunmuş olduğumuz bu fırsattan hemen faydalanmak istiyorsanız bütün istanbuldan bayan arkadaş arayan beyleri sitemize bekliyoruz. Neler yapabilceğinizi, nasıl istanbuldan bayan arkadaş bulabileceğinizi öğrenmek için ve sitemizi tanımak için yazımızı okumaya devan edin.

İstanbul arkadaşlık ilanları kategorimize girerek verilmiş arkadaşlık ilanlarını inceleyebilirsiniz. Arkadaşlık sitemizi istanbuldan bir çok bayan arkadaşımız ziyaret etmektedir, verdiğiniz ilan yada mesajı istanbuldan bayan arkadaşların okuyacağına emin olabilirsiniz. Bundan dolayı mesajınız da ve ilanınız da yer vereceğiniz tanıtıcı mesaja özen göstermeniz gerekmektedir.

Çünkü yazdığınız mesajı okuyan kişilerin sizin nasıl birisi olduğunuzu bilmesi çok önemlidir. Mesajınız da yetersiz bilgilere yer verirseniz, ilanınızla ilgilenen kişiler yeterli bilgi edinemediği için sizinle iletişime geçmeyecektir ve ilanınız hiç bir işe yaramayacak ve sizde arkadaş edinemeyeceksiniz.

İstanbul arkadaşlık ilanları

Size uyumlu olabilecek ilanlar

Sende mesaj gönder

  1. Mrb ben istanbul dan bulent yasim 40 duzgun seviyeli bir bayanla gorusmek istiyorum 661 80 17

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu