İlanımı kaldırmak istiyorum

SAĞLIKLI İLAN KALDIRMAK İÇİN LÜTFEN OKUYUN
Demek sitemizden memnun kalmadın ve ilan kaldırmak istiyorsun. 🙁 Olsun be yinede kapılarımız sana sonuna kadar açıktır, istediğin zaman gelip üyeliksiz ve ücretsiz arkadaşlık ilanı verebilirsin.

Dilerizki aramızdan ayrılma sebebin, aradığınız arkadaşlığı, aşkı bulmanızdan kaynaklıdır. Sistemsel olarak beğenmeyip ayrılmak istiyorsan lütfen bunun sebebini iletişim sayfamızdan bize belirtin.

Bayan arkadaş ilanları sitemizden ilanınızı kaldırmakmı istiyorsunuz.? Hiç endişelenmeyin istediğiniz zaman ilanınızı kaldırabilirsiniz. Arkadaşlık sitemizden ilan kaldırma işlemi 48 saat içersinde gerçekleşecektir.

ilanımı nasıl kaldırabilirim?

Verdiğiniz arkadaşlık ilanının kaldırılma süresi 48 saat civarıdır. Tarafınızca kaldırılma talebi olmadığı takdirde ilan sitemizden kaldırılmayacaktır.

Arkadaşlık sitemizde ilan ekleme ücretsiz olduğu gibi ilan kaldırma işlemide ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Verdiğiniz ilanın başlığını, telefon numaranızı veya ilanda verdiğiniz e-mail adresinizi bize yollayarak ilanınızı www.Bayanarkadasilanlari.net arkadaşlık sitemizden kaldırabilirsiniz.

Buraya dikkat İlan kaldırma işleminde sadece vermiş olduğunuz cep telefon numarası, mail adresi ve diğer iletişim bilgileriniz silinir. Adınız, yaşınız yaşadığınız yer ve yazdığınız mesaj silinmeyecektir. Bize gerekli bilgileri gönderin bizde ilanınızı bir an önce kaldıralım.

İLAN KALDIRMA TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN
BURAYA TIKLAYIN

Tanıtıcı Mesajınızı Yazın

İlanımı kaldırmak istiyorum (871 Mesaj gönderildi)

  1. ben buraya ilan verdim kaldirilmasini talep ediyorum bana bu konuda yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

  2. slm adem bey…güzel bi dostluk huzur mutluluk ve heyecan için elini uzatırmısın ? başlıklı ilanımı daha önce kaldırma talebinde bulunmuştum…ilandaki numaram silinmiş ama ismim yaşım yaşadıgım yer ilandaki yazım hala duruyor…googleye telefon numaram yazıldıgı zaman ilan görülüyor…beni googleden arayan müşterilerim bu ilanı görüyor…benim için eksi bi durum oluyor…lütfen ilanı tamamen kaldırmak istiyorum…yardımcı olursanız sevinirim…

    • Mesut bey merhaba telefon veya email adresinizi googleye yazınca bir çok arkadaşlık sitelerinde telefon numaranız ve email adresiniz yer alırken bizim sitemizde adınız ve yaşınızın olmasına takılmanız çok enteresan. Ben yinede sıkıntı yaşamayasınız diye adınızı da yaşınızıda kaldırdım.

  3. Merhaber adem bey benim numaram buraya bırakılmış ve hiç bir konuda bilgi sahibi değilim numaranın burdan kaldırılmasını talep ediyorum