İstanbul bayan arkadaş ilanları

Huzur Dolu Aşk İstiyorum

Huzur dolu Aşk istiyorum. Ben murat 37 yaşında istanbulda ailemle birlikte yaşıyorum. Bekarım ve daha önceden evliliğim olmadı.

Adı: Murat

Yaş: 37

Nereden: İstanbul

Medeni durumu: Bekar

Mesajı:

Merhaba ben murat 37 yaşında istanbulda ailemle birlikte yaşıyorum. Bekarım ve daha önceden evliliğim olmadı. Kısmetse bundan sonrası için evliliği düşünüyorum. Bayan ayakkabı mağazasında calısıyorum. Son olarak, istanbuldan ileriye dönük ciddi düşünen bayanlarla tanısıp görüsmeyi arzu ediyorum, benimle ilgilenmek isteyen bayanlar bana ulasabilir.

Aşk İstiyorum Diyenler

Yalansız ciddi arkadaşlık istiyorum

Huzur dolu Aşk istiyorum

Yalansız ciddi arkadaşlık istiyorum adım bayram izmit Gebze de oturuyorum niyetim ciddi bir arkadaşlık ve anlaşabilirsek evlilik. Adı: Bayram Yaş: 41 Nereden: Kocaeli / Gebze Mesaj gönder »

Huzuru arıyorum Ey prenses

Huzur dolu Aşk istiyorum

Huzuru arıyorum Ey prenses 27 yaşındayım bekarım 170 boy 62 kiloyum hem çalışıyorum hem okuyorum huzuru arıyorum. Adı: Uğur Yaş: 27 Nereden: İstanbul Boy: 1.70 Mesaj gönder »

Sadece sevgi aşk

Adı: Levent Yaş: 27 Nereden: Mersin Meslek: Denizcilik Medeni durum: Bekar Merhaba ben levent mersinliyim denizcilik sektöründe çalışıyorum 27 yaşındayım bekarım ailemle yaşıyorum amacım ciddi Mesaj gönder »

HUZURLU BIR ARKADASLIK

Huzur dolu Aşk istiyorum

HUZUR DOLU ARKADAŞLIK İSTİYORUM Adı: Oktay Nereden: Batman Mesleği: Özel şirket E mail: Niyeti: Arkadaşlık Yaş: 28 Hobileri Yürümek, gülmek, konuşmak adım oktay 28 Mesaj gönder »

Gercek askı arıyorum sen burada mısın

Gercek askı arıyorum sen burada mısın. İstanbul Anadolu yakasında ıkamet eden 30 ıle 36 yas arası inançlı calısan acık kapalı bekar ve evlenmemıs birini arıyorum Mesaj gönder »

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu