Ücretsiz arkadaş arama | Bayanarkadasilanlari.Net

Hayırlı Eş

Hayırlı Eş

Hayırlı Eş arıyorum. Yaşım 36 mütevazı beyefendi karakterli dürüst bir kişiliğe sahibim. Zaten beni tanıyınca en doğru kararı sen verirsin.

Adı: Ekrem

Yaş: 36

Nereden: Konya

Mesleği: Özel güvenlik

Medeni durumu: Bekar

Hayırlı Eş arıyorum. Yaşım 36 mütevazı beyefendi karakterli dürüst bir kişiliğe sahibim. Zaten beni tanıyınca en doğru kararı sen verirsin. Bir nevi ev kuşu da diyebiliriz Hiç bir kötü alışkanlığım yok, evden ise işten eve sorumluluk sahibi biriyim. Ben seni mutlu edeceğime ciddi, emin ve kendime güveniyorum. Sende kendine güveniyorsan daha fazla bekletme aslında kızlar böyle erkeklerden pek hoşlanmaz ama ben yine de yazdım. İsim kurumsal bir holding bünyesinde güvenlik görevlisi olarak çalışmaktayım. Niyetim evlilik herkes gibi bende iyi bir insanla evlenmek mutlu olmak dileğim. Mutluluğu huzuru çok ama çok hak ediyorum. İnşallah hak ettiğimi mutluluğu bulurum. ALLAH herkesin gönlüne göre versin. Hayırlı eş, huzurun başlangıcıdır. Hz. Ali efendimizin bu sözünden yola çıkarak Allah herkesi hayırlı insanlarla karşılaştırsın. Aile olmak her şeydir. Yani birde diyeceğim şu vallahi iyiler de kaybediyor iyi insanlarda imtihan oluyor ben şahidim bende bir imtihan sürecinden geçtim beni kıymet bilenler arasın ayrıca dolandırıcılar para yolmak niyetinde olanlar aramasın.

Hayırlı Eş Arayanlar

Trabzondan Hayırlı Eş Arıyorum

Adı: İbrahim Yaş: 25 Nereden: Trabzon Meslek: Özel sektör Medeni hali: Bekar Mesajı: Merhaba , ismim İbrahim 25 yaşındayım ön lisans mezunuyum özel sektör de Mesaj gönder »

Eş arıyorum arkadaş değil

Eş arıyorum arkadaş değil ben onur aslen orduluyum istanbulda yasıyorum bir evlilik yaptım ayrıldım çocugum yok 180 boyunda göbekli biriyim. Adı: Onur Nereden: İstanbul Boy: Mesaj gönder »

Hayırlı eş

Kalbim çığlık çığlığa sana sesleniyor..

Adı: Mustafa Yaş: Belirtilmedi Nereden: Çanakkale Medeni durumu: Bekar E mail: Benzer İlanlar Kalbimin şehri olurmusun? Kalbimin tek sahibini ariyom kalbimin sahibi ol KALBİMİN Mesaj gönder »

Niyetimiz hayırlı bir yuva kurmak

Sevgi üzerine kurulmuş bir evlilik istiyorum Adı: Ahyan Nereden: Bolu Medeni hali: Dul Meslek: Fabrika ustası Çocuk sayısı: 2 ben bir fabrikada ustayım dulum kızlarım Mesaj gönder »

Kendime eş arıyorum

Kendime eş arıyorum, Canım cicim gibi laflarla gelen engeli yer. Burası gördüğüm kadarıyla ciddi bir site ve adabınızla gelin. Adı: Cemile Yaş: 29 Nereden: Ankara Mesaj gönder »

Hayırlı bir eş ariyorum

Hayırlı bir eş ariyorum Evlenip ayrildim istanbulda Ailemle yaşıyorum. Şuan çalişmiyorum. Sigara alkol kullanmıyorum. 41 yaşindayim..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.