Denizli bayan arkadaş ilanları

Evlilik düşünen biri

Adı: Eren

Yaş: 27

Nereden: Denizli

Medeni durumu: Bekar

Boyu: 1.80

Kilosu: 75

Göz rengi: Kahverengi

Mrb adım eren 27 yaşındayım izmirlyim. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Günlük hayatta tanıdığım kişiler arasında da doğru insanı bulmak bana oldukça zor geldi. Bende alternatif olarak birde yolu denemek istedim.

1.80 bayunda 75 kg. ağırlıktayım, kumral tenliyim, göz rengim kahverengi, saç rengim siyahtır. Gayet bakımlı biriyimdir. Kendi işimle uğraşıyorum gelirim kendi ailemi geçindirebilecek kadar yeterlidir.

Kendi evim var arabam var bunlar dışında şimdilik benden bu kadar gerisini olurda tanışacağım kişiyle paylaşmayı tercih ederim.

Aradığım insana gelince herkes gibi bende dürüst, güvenilir, yeterince akıllı, kendini beğenmemiş sade bir kişiliği olan sade kişilikten kastım da komik ya da eğlenceli bir insan olamayacak anlamında değil de, eğlenceli ve neşeli ama nerede, nasıl hareket edeceğini bilen yerinde kararlar alan, insanlara karşı anlayışlı olan, daha önce mümkünse hiç evlenmemiş bir bayanla tanışmak, görüşmek istiyorum.

Belirttiğim kriterlere uygun olan biri varsa görüşelim. İletişim bilgilerimi ilanda belirttim. Şimdiden herkesin gönlünce olması dileğiyle başarılar diliyorum.

Denizli Arkadaşlık İlanları

Size uyumlu olabilecek ilanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu