ATAN KALP Bölgenden arkadaş bulmak için yaşadığın ili seç, ilanları incele ve mesajını gönder.


Evlenmek isteyen gülşah

Evlenmek isteyen gülşah

Evlenmek isteyen gülşah ALLAH herkesin gönlüne göre versin ben gülşah istanbulda yaşıyorum 36 yaşındayım hiç evlilik yapmadım hastanede çalışıyorum.

Adı: Gülşah

Yaş: 36Nereden: İstanbul

Boy: 1/74

Kilo: 125

Medeni hali: Bekar

Mesajı: merhaba ALLAH herkesin gönlüne göre versin ben gülşah istanbulda yaşıyorum 36 yaşındayım hiç evlilik yapmadım hastanede çalışıyorum. 1.74 boyunda 125 kıloluyum kilomu sorun etmeyecek ALLAH korkusu olan biriyle evlenmek istiyorum ben den kucuk olan ve çocugu olanlar yazmasın lutfen saygılar sevgıler

Evlenmek isteyen bayanların ilanları

İlanı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]


2 MESAJ

  1. Slm gülşah hnm mesajiniz okudum sizinle ciddi anlamda ileriye dönük olarak tanismak istiyorum nedersiniz? Ben almanyada yasiyorum yasim 51.enkisa zamanda olumlu yada olumsuz cevap iniz bekliyorum iyi günler dilerim!

  2. Merhaba Gülşah hanım,37 yaşında yaşında Antalya Manavgat’ta yaşamaktayım,kendimi evliğiğe hazır hissediyorum,uygun görürseniz sizi tanımak isterim,,benimle sıfır beş yüz otuz altı sekiz yüz altmış iki altmış sekiz seksen bir den ulaşabilirsiniz

MESAJ YAZIN

Yazılan Mesajlardan Kişilerin Kendileri Sorumludur. Sitede Yayınlanması Onları Destekliyoruz Anlamına Gelmez. 18 Yaşından Küçük Kişilerin Mesaj Göndermesi Yasaktır.