Evlilik düşünen zeynep hanımİstanbul dan Zeynep hanım 33 yaşında ve bir çocuğu var. Niyeti evlilik olan, hayatına sorunsuz bir erkek arkadaş katmak istiyor. Evlenecek kişinin çocuğunuda kabul etmesini isteyen zeynep hanım maddi sorunu olmayan birini istiyor.

Adı: Zeynep

Yaş: 33

Nereden: İstanbul

Niyeti: Evlilik

Mesajı: Mrb ben zeynep 33 yaşında daha önce bi evlilik yapmış bi çocuğu olan annesinle yaşayan bi bayanim maddi sorunum yok kendini bilen işi olan gerçekten niyeti evlilik olan zaman sorunu olmayan sorunsuz hayatıma ayak uydurcak düzgün kaliteli saygılı 35 40 yaş arası biriyle tanîsip evlenmek istiyorum tek şartım ben ve çocuğumu ailemle beraber yaşayacak biri sorunsuz birisi.

Arkadaş bulmak için ilan verin

Üyelik yok, ücret yok

Bayan arkadaş ilanları5 yorum

  1. slm zeynep hnm ertan çetin sakarya karasu akkurt emlak ve temizlik inşaat ltd şirketim var hayatta bakmakla hükümlü olduğum kimsem yok allah korkusu olan biriyim ve hayatı ve yaşamayı seven bir insanım hayattan ne istediğini hayata ne insana ve eşe ne sevgi verileceğini çok iyi bilen biriyim huzura huzurla sevgiye sevgiyle karşılık veren bir can yoldaşıyım çocuğun olması inanınki sevindirdi beni rabbimden bir can istedim belki rabbim bana iki can yoldaşı verecek bilemem nasipte ne varsa o olur ginede size syg duyarım 4812576 2576 02647188434 ara konuşalım

  2. merhaba bende duygusal bırıyım dertlesmeyı seven bırıyım 170 boy 65 kılo ıstanbuylda yasıyorum yanlız tanısmak ısterım sızınle 4981672

  3. Ben mecnun yasim 19 adanada oturuyorum aradigim bayanin yasi farketmez en onemlisi degerimi bilecek …telefon… 343 45 69 beklerim????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*