Evlilik ilanları

Evlenmek isteyen bayanlar düzce

Evlenmek isteyen bayanlar düzce den ben onur yaşım 28 bekar erkeğim. Düzce de yaşıyorum ve ciddi manada evlenmek için bayan arıyorum.

Adı: Onur

Yaş: 28

Nereden: Düzce

Boy: 1.71

Kilo: 65

Medeni hali: Bekar

Evlenmek isteyen bayanlar düzce den ben onur yaşım 28 bekar erkeğim. Düzce de yaşıyorum ve ciddi manada evlenmek için bayan arıyorum. 1-71 boyunda kumral biriyim. Daha önce hiç evlenmedim ama evlenmeyi çok istiyorum. 65 kiloyum. Evlilik düşüncesi olan bayanların tanışma mesajı göndermelerini rica ederim. Hoşça kalın esen kalın.

Onura Mesa Gönder

Arkadaşlık İlanları

Evlenmek isteyen bayanlar düzce

İstanbuldan evlenmek istiyorum

Adı: Mehmet Yaş: 40 Nereden: İstanbul E mail: Mesajı: Merhaba, benim adım Mehmet. 4O yaşındayım. İstanbul’da yaşıyorum. Daha önce hiç evlilik yapmadım. 1.9O boyundayım.

Sevmek sevılmek deger verılmek ısteyen bayanlar

Sevmek sevilmek değer isteyen bayan arkadaş arıyorum. Adı: Kemal Yaş: 46 Nereden: Erzurum Medeni durumu: Bekar Meslek: Emekli Ismım kemal yas 46 emeklıyım artık huzur 

CİDDİYİM EVLENMEK İSTİYORUM

Adı: Gökmen Yaş: 34 Nereden: İstanbul Telefon: E mail: herkese merhaba herkese iyi günler benim ismim gökmen 34 yaşındayım bekarım hiç evlenmedim …

Size uyumlu olabilecek ilanlar

Sende mesaj gönder

  1. celam ben kemal istanbuldan citti evlilik istiyorum emekliyim calışıyorum 35 45 yaşlarında 55 60 kşlularda bayanl sonsuzakadar .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu