Erzurum bayan arkadaş ilanları

Erzurum dan bayan arkadaş arıyorum

Erzurum dan bayan arkadaş arıyorum ben özkan, işim gereği erzurumdayım, yalnız yaşıyorum evim var, konya dan geldim, 38 yaşındayım, hiç evlenmedim.

Adı: Özkan

Yaş: 38

Nereden: Erzurum

Medeni hali: Bekar

Erzurum dan bayan arkadaş arıyorum ben özkan, işim gereği erzurumdayım, yalnız yaşıyorum evim var, konya dan geldim, 38 yaşındayım, hiç evlenmedim. Ciddi veya arkadaşlık isteyen bayanla tanışmak istiyorum, tanışmak isteyen olursa mesajını bekliyorum, ciddi konuşmak istemeyen, laklak edecekler aramasın lütfen. Aradığım özellik: bakımlı, esprili, hoş, güvenebileceğim birisi.

Erzurum dan bayan arkadaş arıyorum

Mesajını Gönder

Sitemizde bulunan bay ve bayan arkadaşlar ile tanışmak için mesajını gönderdin mi? Hala mesaj gönderip kendinden bahsetmediysen arkadaş bulman imkansız. Şimdi kendini tanıtmak için mesajını oluştur. Ücret ve Üyelik yok.

Erzurum Arkadaşlık İlanları

Üye olmadan Arkadaşlık ilanını oluştur

Aradığın kadın ve erkek arkadaşı bulmak için üye olmadan kendine has ilan oluşturup kendinden bahset.

Erzurum dan bayan arkadaş arıyorum

Erzurum ilinden aşkını ara

Hala aşkını arayanlar, bir türlü bulamayanlar, yalnız olanlar arkadaşlık sitemiz sizlere hitap ediyor. Sende bize katılarak web sitemizde bulunan binlerce kişi arasından arkadaş olacak birisini bulabilir, aşk yaşamaya başlayabilirsin. Hatta ne zaman istersen de verdiğin ilanı kolayca iptal edebilirsin.

Size uyumlu olabilecek ilanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu