Erkekleri Sizden Uzaklaştıran Nedenler

Erkekleri Sizden Uzaklaştıran Nedenler

Başlarda birbirine sonuna kadar yakın olmak ister çiftler. Fakat bazen öyle anlar gelir ki uzaklaşmalara neden olabilir. Arkadaşlıkde her zaman bir sır ve bir sınır olmalıdır. Arkadaşlık sıradanlaşır ve canlılığını kaybederse uzaklaşmalara neden olur. Peki başka neler erkekleri sizden uzaklaştırır.

Artık onun sevgisine inanıyorsunuz ve sizi bırakmayacağını düşünüyorsunuz. Ona da alıştınız tabi ve doğal olarak rahat hareket etmeye başladınız. Bu durum sizin için çok normal gözükse de erkek için hiç hoş gözükmez ve sizden uzaklaşmasına sebep olur.

Hayaller her birlikteliknin olmazsa olmazları arasında yer alır. Özellikle birlikteliknin başlarında toz pembedir hayaller. Fakat onlara abartılı hayaller sunarsanız onun gözünü korkutursunuz ve en balından sizden uzaklaşmasına neden olursunuz. Bu yüzden ona gerçekçi hayallere yaklaşmanızda fayda vardır.
Kızlar kendilerini garip hareketlere sokan tiplerdir. Her zaman her şeyden memnun kalmazlar. Kimisi bunu dile getirirken kimisi elinden geldiğince belli etmemeye çalışır. Olur da siz belli edenlerdenseniz, her şeyde surat asıyor ve memnuniyetsiz hareketler sergiliyorsanız karşınızdakini sizden uzaklaştırmayı başarmış oluyorsunuz ne yazık ki.

Erkeklerin kabine giden yol midesinden geçer demişler. Bu sözden de anlaşıldığı gibi yemek yemek erkekler için olmazlar arasında en zevk aldığı şeylerden birisi arasındadır. Siz kalkıp da onun yediği yemeklere karışır ve laf etmeye başlarsınız onu kendinizden uzaklaştırırsınız. Özellikle onu sürekli siz diyet yapıyorsunuz diye diyetlere sokmaya çalışmayın. Hayatınızın hatası olur. Durum çok ciddi olmadığı sürece diyet kelimesini yasaklayın onlara karşı kendinize.

Arkadaşlık karşılıklı yaşanan bir şeydir. Arkadaşlıkde bencillik kelimesi yoktur. Biz kelimesi vardır. Siz sürekli kendi sorunlarınızla ilgilenir ve bunları sürekli dile getirirseniz bu iş yürümez arkadaşlar. Kendinizin sorunu olduğu gibi karşınızdakinin de bir sorunu olabilir ve onunla da ilgilenmeniz gerekir. Bunun aksini yaparsanız onu hayatınızdan uzaklaştırmış olursunuz.

Boş zamanlarınızda arkadaşlarınızla plan yapıyorsanız ve onu bu planlara dahil etmiyorsanız veya o plan yapmadan siz hiç yapmıyorsanız onu sizden uzaklaştırmayı başarıyorsunuzdur. Sürekli o düşünecek değil çünkü, birazda sizin düşünüp hareket etmeniz gerekiyor. Dediğimiz gibi aşk bencillik işi değildir…

İlanı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]


MESAJ YAZIN

Yazılan Mesajlardan Kişilerin Kendileri Sorumludur. Sitede Yayınlanması Onları Destekliyoruz Anlamına Gelmez. 18 Yaşından Küçük Kişilerin Mesaj Göndermesi Yasaktır.