erkek-ilan-arkadas-ara

Sevmesini bilene

Sevmesini bilene can feda. Adım poyraz çorumda yaşıyorum 28 yaşındayım bekarım 1.70 boyundayım sarışın mavi gözlüyüm. Adı: Poyraz Yaş: 28 Nereden: Çorum Boy: 1.70 Göz Mesaj gönder »

Ciddi amaçlı

Ciddi amaçlı yalansız arkadaş arıyorum. Anlayisli bir bayanla ciddi bir beraberlik kurmak için ilan veriyorum. Adı: Çakır selçuk Yaş: 23 Nereden: Çorum  yelcakir6@gmail.com Ben çakır Mesaj gönder »

Bayan arkadaş ilanı vermek istiyorum, bayan arkadaş ilanı vermek isteyenler, bayan arkadaş ilanı ver, bayan arkadaş ilanları vermek istiyorum

Çorum daki bayanlar

Çorum daki bayanlar ile tanışmak arkadaş olmak istiyorum. Adı: Barış Yaş: 22 Boy: 1.79 Kilo: 73 Nereden: Çorum Medeni durumu: Bekar Mesajı: Barış 19 yaşındayım Mesaj gönder »

Arkadaşlık dostluk

Arkadaşlık dostluk için kendime iyi niyetli durust bayan arkadas dost arıyorum. Duygusal yapılı ince dusunceliyim. Adı: Gökhan Yaş: 26 Kilo: 60 Nereden: Çorum Medeni durumu: Mesaj gönder »

Kadir

Adı: Kadir Yaş: 37 Nereden: Çorum Boy: 1.78 Kilo: 65 Medeni durumu: Bekar Merhaba bayanlar ben Çorumdan Kadir 1 78 boy 65 kg 37 yaş Mesaj gönder »

Sucu

Adı: Gökhan Yaş: 26 Meslek: Sucu Medeni durumu: Bekar Merhabalar ben corumdan gokhan yasım 26 bu yasıma kadar hic kız arkadaşım olmadı. Askı hic yasamadım. Mesaj gönder »