İzmir bayan arkadaş ilanları

Ciddi Evlilik Düşünen Bayan Arıyorum

Adı: Bayram

Yaş: 33

Nereden: İzmir

Medeni durumu: Ayrılmış

Çocuk: Yok

Boy ve Kilo: 1.80 / 77

Sana her gün bayram olmasını istiyorsan benimle tanışmalısın 🙂 Ben bayram izmir torbalıda yaşıyorum kilom 77 boyum da 1.80 dir.

Şen şakrak biriyim kolay kolay sinirlenmem aklıma en son gelecek şey kötülüktür talihsiz bir evlilik yaptım ve ayrıldım çocuğum yok ciddi evlilik düşünen bayan arıyorum

Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlarla Tanışın

Ciddi evlilik düşüncesinde olan bayanların büyük bir çoğunluğu bizi tercih etmektedir. Çünkü sitede yayınlanan tüm ilanları üye olmadan kolay bir şekilde inceleme yapabiliyorlar. Mantıklı ve samimi buldukları kişilere cevap yazabiliyorlar. Bu nedenle bayan arkadaş ilanları sitemiz ciddi evlilik düşünen bayanların 1. tercihi konumunda.

SENDE İLAN VERMEK İÇİN BURAYA TIKLA ⋙

Bayanların Arkadaşlık İlanları

Hayatının Monotonluğunu Değiştirmek İsteyenlere Özel Ciddi Bayan Arkadaş Bulma Sitesi!

Hayatınızda ters giden bir şeyler varsa, her şey hep aynı monotonlukta devam ediyorsa, moraliniz bozuksa bize gelin! Üyeliksiz ciddi arkadaşlık sitesi olarak sizi birbirinden eğlenceli, birbirinden farklı ve birbirinden özel insanlarla tanıştıralım.

Onların hayat tarzlarını ve alışkanlıklarını benimseyip monoton yaşantınıza bir son verebilirsiniz. Hayatınıza renk katmak ve yeni insanlarla tanışmak için doğru yerdesiniz.

Ciddi Evlilik Düşünen Bayan Arkadaş Bulmak İçin Kayıt Olma Gereği Duymazsınız

İnternetteki birçok arkadaşlık ve aşk sitesi maalesef dolandırıcıların elinde. Görsellerinizi ve şahsi bilgilerinizi yabancı sitelere satabiliyorlar. Oysa biz, size insan olduğunuz için değer veriyoruz.

Kanunlara ve etik ilkelere sonuna kadar bağlıyız. Bu yüzden hiçbir şekilde kişisel verileriniz art niyetli insanların eline düşmez.
Üye olmadan arkadaşlık sitesi nimetlerinden yararlanmak isteyenler, bize gelmeliler.

Kayıt, üyelik, vb. işlemleri atlayarak hayatınıza renk katacak insanlarla buluşabilirsiniz. Farklı yüzler, farklı isimler sayesinde mutluluk derecenizi arttırabilirsiniz.

Şayet kayıt yapan kullanıcılarımız birçok fırsattan ve sürprizden anında haberdar olabilirler. Bu sayede yalnızlıklarını yeni tanıştıkları isimlerle paylaşma şansı yakalarlar. Yeni hobiler, yeni lezzetler ve yeni yerler keşfetme olanağı kazanırlar.

Binlerce Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar Burada

Ciddi evlilik düşünen bayan arkadaş bulma sitesi olduğumuz için tedirgin olanlar olabilir. Ancak hiçbir şekilde korkmaya gerek yoktur. Çünkü hem şahsi verilerinizi ve sohbet içeriklerinizi muhafaza ederiz hem istediğiniz standartta insanlarla sizleri buluştururuz.

Ciddi Evlilik Arkadaşlık İlanları

Size uyumlu olabilecek ilanlar

Sende mesaj gönder

  1. selam ben murat. herşeyi ciddi ve dürüst olarak yaşamak istıyorum burda amacım dugu sümürsü değil ben hayata adım atmak için bir yuvaya huzura mutluluğa evlilğe hasret biriyim acı çekmek hayal kırıklığına uğramak ve yaşamak istemıyorum kesinlikle yalan boş edebiyat yapmayı eğlenceyi zaman geçirmek şeylerden uzak dursun amacım bir yuva sahıbı olmak bir ailem olması çok şükür düzenli bir işim var çalışıyorum 1.600 gelirim var açık konuşurum ailemle tekirdağ da yaşıyorum 26 yaşındayım evlilik amacı olan evliliğe hazır hisseden için de yüreğin de kalbın de allah korkusu olan bayan arkadaşla tanışmak ve evlenmek istıyorum söyleyeceklerim şimdilik bu kadar inşaalah nasipse konuşunca tanışırız saygılar…3451029

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu