İstanbul bayan arkadaş ilanları

CİDDİ DÜRÜST BAYAN ARKADAŞ ARIYORUM

CİDDİ DÜRÜST BAYAN ARKADAŞ ARIYORUM ARTIK YAŞ KEMALE ERDİ DAHA FAZLA BEKLEMENİN BİR ESPİRİSİ YOK. BU NEDENLE DÜŞÜNCESİNDE CİDDİ VE DÜRÜST KİŞİLİKLERLE TANIŞMAYI UMUYORUM.

Adı: Serkan

Yaş: 38

Nereden: İstanbul

Meşkuliyeti: Memur

Medeni durumu: Bekar

MERHABALAR 38 YAŞINDA MEMUR BİR BEYİM İSTANBUL DA GÖREV YAPIYORUM YANLIZLIĞIMI PAYLAŞABİLECEĞİM CİDDİ BAYAN ARKADAŞ ARIYORUM BU KONUDA CİDDİ OLAN HANIM ARKADAŞLARDAN TANIŞMA TEKLİFLERİNİ BEKLİYORUM.

ARTIK YAŞ KEMALE ERDİ DAHA FAZLA BEKLEMENİN BİR ESPİRİSİ YOK. BU NEDENLE DÜŞÜNCESİNDE CİDDİ VE DÜRÜST KİŞİLİKLERLE TANIŞMAYI UMUYORUM.


Ciddi Dürüst Bayan Arkadaş Arıyorum

CİDDİ DÜRÜST BAYAN ARKADAŞ ARIYORUM

Askerliğini yapmış ve mesleğini eline alarak, ayda yeterli düzeyde maaş alan erkeklerin tek eksik hissettikleri noktalardan birisi de, evlenecek olan bayan adayları bulamamasıdır. Ancak sırf evlenmek için bu yola adım atmak istemeyen beyler, gerçek aşka inanan ve ömür boyu huzur içerisinde bir çatı altında yaşayacak oldukları kişiler için ciddi dürüst bayan arkadaş arıyorum sözlerini sıkça dile getirmektedir.

Aynı şehirde ya da daha yakın çevresindeki bayanlar ile tanışan ama kendi dünyasına uygun olmayan erkekler, bayan arkadaş ihtiyaçları için sanal ortamı tercih etmektedir.

Erkek adayların birkaç gün içerisinde kendi özellikteki bayanlar ile tanışabilmesi için hizmet sağlamakta olan evlilik sitesi, yalnızca arkadaşlık ya da evlilik niyetinde olan bayanların sitede barınmasını mümkün kılmaktadır.

Ciddi Bayan Arkadaş Ariyorum

Ciddi bayan arkadaş arıyorum diyenlerin büyük bir çoğunluğu ekonominin oldukça kötü olduğu şu günlerde, insanlar ellerindeki paraları harcamamak için üyeliksiz arkadaşlık sitelerini tercih ederek ciddi olan bayan arkadaşlarla tanışmak istemektedirler. 

CİDDİ DÜRÜST BAYAN ARKADAŞ ARIYORUM

Bahsedilen ücret talepleri, bazı arkadaşlık sitelerinde de geçerli olmaktadır. Bu durumda ücretsiz olarak arkadaşlık bulmalarına olanak tanıyan siteleri tercih eden kişiler, ilan vermek ya da üye olmak için para ödemekten kaçınmaktadır.

Söz konusu olan durumlar için ziyaretçilerine avantaj sağlamakta olan tamamen ücretsiz bayan arkadaş arama sitesi, erkek adayların ilan vermek ya da ilanlarını istedikleri kaldırmak sırasında kesinlikle para ödemesini istememektedir.

Ciddi Arkadaş Arıyorum Bayan

Zamanının büyük çoğunluğunu geçireceği ve gerektiğinde onunla birlikte gülerek, ağlayabileceği bir bayan arkadaş arayışında olan erkekler, ücretsiz olarak hizmet veren arkadaşlık sitesini tercih etmektedir. Kendi yaş aralığıma uygun arkadaş arıyorum bayan olsun sözlerini dile getiren beyler için sunulan ilan sitesi hizmetlerinde, gerekli iletişim bilgilerini eksiksiz ve hatasız olarak doldurulması gerekmektedir.

Bu işlemler sonucunda Türkiye’nin tüm şehir ve mahallelerinden giriş yapan bayan ziyaretçilerin, ilanları görmesini ve özel mesaj yolu ile iletişime geçilmesini sağlayan arkadaşlık sitesi, birlikteliklerin başladığı durumlar için ilanı açan kişilerin, sorunsuz olarak ilanı kaldırabilmesine de imkân tanımaktadır.

Ciddi Dürüst Arkadaş Arayanlar

Kayseriden yiğitCana yakın bir bayan arkadaş arıyorum 😊

İstanbuldan Hakan: Ben hakan bayan arkadaş arıyorum

Ankaradan RamazanBayan arkadaş arıyorum

İzmirden Ahmetİzmir ve çevresinden bayan arkadaş arıyorum

Sivastan YunusSivastan bayan arkadaş arıyorum

Niğdeden SerkanNiğde civarı bayan arkadaş arıyorum

Bartından ÖnderDürüst güvenilir bir bayan arkadaş arıyorum

Yalovadan ErkanSlm ciddi evlilik amaclı bayan arkadaş arıyorum

Size uyumlu olabilecek ilanlar

7 Kişi mesaj yazdı

 1. Adım ömer yaşım 33 hatay da yaşıyorum.
  Devlet kurumunda makina operatörüyüm.
  Boy 181 kilo 80 bekarım
  sermenli29@

 2. ben çok çidi bayan arkadaş arıyorum yaş 35 44 olabilir ist yaşiıyorum kapalı terçimdir 6764249

 3. Selam ben mehmet yaş35 boy166 kilo 90 daha önce bir evlilik yaptım çocuğum yok. Evlenmek için dindar içten samimi hiç evlilik yapmamış bir bayan arıyorum amacım evlilik numaram 7279086

 4. selam ben mehmet yaş 35 boy167 kilo 95 kayseriliyim bir evlilik yaptım cocugum yok. ciddi evlilik düsünen samimi içten gercek mutluluk arayan dindar birini arıyorum saygılarımla 7279086

 5. selam ben mehmet kayseriliyim nerde yaşayacağıma henüz karar vermedim bu kararı evleneceğim dindar samimi içten bir sevgi ile bana bağlı olacak eşimle beraber vermek istiyorum tel 7279086

 6. selam ben ibrahim yaş27 maddi sıkıntım yok evim var 21 29 yaşları aralığında ciddi evlenme niyetinde olan bir bayanla evlenmek istiyorum tel0457

 7. **İSTANBUL maltepe HAKAN BEN,BEKAR VE DE 35 YAŞINDAYIM… İİ BİR DOST ,ARKADAŞ VE DE GÜVENİLİR BİR SIRDAŞ OLABİLİRİM….GÜVENİLİR – İNSANCA VE SAYGIN DOSTLUKLAR İÇİN BURADAYIIM…BU ARADA HUZURSUZLUK VERENLERDEN DEĞİLİM..HİÇDE OLMADIM…RAHATÇA ARAYABİLİRSİNİZ. ***SADECE CİDDİ BAYAN ARKADAŞLAR ARARASA SEVİNİRİM..***

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu