İstanbul bayan arkadaş ilanları

Ciddi bir bayanla tanismak istiyorum

Ciddi olan bir bayanla tanışın

Hayatınıza katacağınız kişinin ciddi olmasını istemeniz sizinde çok ciddi olduğunuz anlamına gelmektedir. Bayanlarla tanışmak istiyorum, ciddi olsun, oturaklı olsun, oturmasını kalkmasını bilsin, ağır başlı olsun, hanım hanımcık olsun, saygılı ve dürüst olsun sevecen olsun gibi istekleri olan kişiler ciddi tanışma amacı olan kişiler dir. Doğru sitede olduğunuzu anlamak için bayan arkadaş ilanları kategorisine bakabilir veya yeni bir arkadaş bulma ilanı oluşturarak ciddi olan bayanlarla tanışma imkanına sahip olabilirsiniz.

Ciddi Arkadaş Bulun

Hem kadın hemde erkek arkadaşlar için en önemli aşk kurallarından biriside ciddi olan birini bulmak tır. Başlanacak olan beraberlikte ciddiyet yoksa eğer zaten başlamadan bitti anlamına gelmektedir. Her iki taraf ta ciddi olursa aşk, mutluluk hiç eksilmeyecek demektir. Ciddi olan bayan ve erkek arkadaşlarla tanımanın ideal yeri tamda burası.

Ciddi Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Ciddi olan bir erkek uzun süre elinizi dahi tutmakta karamsar olur, size karşı kullandığı her kelimeyi özenle seçer, küfür, kaba söz asla kullanmaz, yanınızda olmasada ilgi ve alakası hiç eksilmez, ailenizi sık sık sorar. Bu tür yaklaşımlarda bulunmayan kişi ile birlikteyseniz anlayınki o kişi ciddi değildir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Guvenebılecegım,konusup ,anlasıp güzel bır bırlıktelık yasamak ısteyen bayanlar,ızmır ve cevresı 8511625 watsap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu