Ücretsiz arkadaş arama | Bayanarkadasilanlari.Net

Bayan eş arkadaş arıyorum

Bayan eş arkadaş arıyorum

Bayan eş arkadaş arıyorum. Merhaba Murat ben İstanbul Beylikdüzü’nde yalnız yaşıyorum. 38yaşındayım 170 boy 72 kg özel şirkette şef olarak çalışıyorum.

Adı: Murat

Yaş: 38

Şehir: İstanbul

İlçe: Beylikdüzü

Boy: 1.70

Kilo: 72

Göz rengi: Siyah

Medeni hali: Bekar

Mail adresi: my._@hotmail.com

Bayan eş arkadaş arıyorum. Merhaba Murat ben İstanbul Beylikdüzü’nde yalnız yaşıyorum. 38 yaşındayım 170 boy 72 kg özel şirkette şef olarak çalışıyorum. Siyah ve kır saç rengim var göz siyah, ten açık kumral beyaz bayan arkadaşlar benimle iletişime geçebilir. Samimiyetle başlar evlilik neden olmasın ki saygılar..

Mesajını Gönder

Yeni arkadaşlar bulmak için, tanıtıcı mesajını gönderdin mi? Hala mesaj gönderip kendinden bahsetmediysen arkadaş bulman imkansız. Şimdi kendini tanıtmak için mesajını oluştur. Ücret ve Üyelik yok.

İstanbul Beylikdüzünden Arkadaş Arayanlar

Üye olmadan Arkadaşlık ilanını oluştur

Aradığın kadın ve erkek arkadaşı bulmak için web sitemize üye olmadan ilan oluşturup kendinden bahsetmeye başla. Kriterlerini ve fiziki özelliklerini mutlaka ilanında belirt. Yaşadığın şehri ve ilçeyide eklemeyi unutma. Son olarak mail adresinide yaz.

Bayan eş arkadaş arıyorum

Bayan Eş Bayan Arkadaş Bulun

Bayan eş arkadaş bulmak bir tık uzağınızda! Aramakta olduğun eşi bulmak sandığın kadar zor değil. İstanbul Beylikdüzü ilçesinden arkadaş bulmak için sende ilanını yada tanıtıcı mesajını göndermeyi dene!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.