ATAN KALP Bölgenden arkadaş bulmak için yaşadığın ili seç, ilanları incele ve mesajını gönder.


Arkadaşlık İlanları

Arkadaşlık İlanları – Arkadaş Arayan Bayan ve Erkeklerden Oluşan Arkadaşlık İlanları

Arkadaş bulmak isteyenlerden oluşan arkadaşlık sitesi. Web sitemiz üzerinden ücret ödemeden ve üye olmadan kayıtsız şartsız arkadaşlık ilanı vererek bulunduğunuz bölgeden arkadaş arayanlarla tanışmaya başlayın.

Tamamen Gerçek İlanlar

Sevgili arkadaşlar, saf temiz duygularla arkadaş arayanlar lütfen bu yazımızı ciddiye alın ve okuyun.

Arkadaşlık siteleri arasında önemli bir rekabet bulunmaktadır. Arkadaşlık potansiyeli yüksek bir kelime olduğundan dolayı her gün milyonlara yakın insan arkadaş bulmak için bu kelimeyi kullanmaktadır. Bu da arkadaşlık siteleri arasındaki rekabetin ne kadar büyük ölçüde olduğunun göstergesidir.

Anlatmaya çalıştığım şu; Arkadaş bulmak için girdiğiniz bir çok sitede bulunan ilanların hemen hemen hepsi sahte ilanlardır. İlginizi çekmek adına hazırlanmış profillerdir. Resimleri ise yabancı sitelerden araklanmış resimlerdir.

Biz  1 yıl öncesine kadar sitemizde hem ilan sahibine ait resimler ve telefon numaraları yayınlıyorduk. Fakat bir kaç arkadaşın başkasına ait resim ve telefon numarası ile açtığı ilan sonrasında mahkemelik olmamızdan dolayı aldığımız karar sonucu hiç bir ilanda resim ve telefon numarası yayınlamama kararı almak zorunda kaldık.

Sizden ricamız sitemiz üzerinde iletişim bilgisi olarak yalnızca mail adresi kullanmanızı rica ederiz.

Yardımcı Bağlantılar