ATAN KALP Bölgenden arkadaş bulmak için yaşadığın ili seç, ilanları incele ve mesajını gönder.


Bayan arkadaş ilanları

Kibar

Adı: Kibar Yaş: 43 Nereden: Yurtdışı Medeni hali: Dul Çocuk sayısı: 2 Yasim 43 evlenmek icin durust temiz kalpli allahta...

Bayan arkadaş ilanları – Arkadaş Arayan Bayanlar

Tamamı bayan arkadaşlara ait ilanlar içerisinde aradığınız aşkı ve arkadaşlığı bulabilirsiniz. Bayan arkadaşların verdiği ilanlara cevap yazarak onlardan gelecek arkadaşlık mesajları ile aradığınız kadın arkadaşı bulabilirsiniz.

Bayan Arkadaş İlanları

Merhaba ben serap sarışın bir erkek arkadaş arıyorum

Merhaba ben serap sarışın bir erkek arkadaş arıyorum

Adı: Serap Yaş: 23 Nereden: İstanbul Boy: 1/67 Kilo: 51 Ben 23 yaşında istanbul anadolu yakasından serap. niyeti ciddi … Devamı »

Arkadaş arıyorum

Arkadaş arıyorum

Adı: Gülnaz Yaş: 29 Boyu: 1/71 Kilo: 63 Medeni hali: Bekar Okul: 2 yıllık Uni mezunu Mesajı: Merhaba ben gulnaz adam gib… Devamı »

istanbul selda

istanbul selda

Cinsiyet: Bayan Adı: Selda Yaş: 28 Nereden: İstanbul / Maltepe Medeni hali: Bekar 28 Yasinda bakimli, güleryüzlü, egiti… Devamı »

Bayan Arkadaş Bulmak İstiyorsan Doğru Adres

Arkadaş arayan bayanların ve erkeklerin bir araya geldiği, tanıştığı, iletişime geçtiği ücretsiz ve üyeliksiz bayan arkadaş sitesi bu güne dek binlerce insanın arkadaş olmasını başarmıştır. Sen de bizimle aradığın aşkı, arkadaşlığı bulmak için ilan verme yöntemini denemelisin.

Yardımcı Bağlantılar