arkadas ariyorum


Adı: Gülnaz
Yaş: 29
Boyu: 1/71
Kilo: 63
Medeni hali: Bekar
Okul: 2 yıllık Uni mezunu

Mesajı: Merhaba ben gulnaz adam gibi adam diye tabir edilen beylerin mesajlarını bekliyorum iş hayatında başarılı olmaları ve maddi durumu kötü olmayan erkekleri tanımak istiyorum, kendilerini tanıtarak telefon numaralarını resimlerini bırakan bir beyle ciddi bir arkadaşlık içersine girmek istiyorum. Yaşım 29 1.71 boyunda 63 kiloyum. kahverengi göz rengim 2 yıllık uni mezunuyum. hepsi bu kadar

Gülnaz’a slm gönder | Sende ilan oluştur
5 Gelen mesajlar

 1. selam ben mehmet bitlisten 32 yaşında 170 boyunda esmer tenli bekar biriyim tanımak veya tanışmak isterseniz nereyebe_99@hotmail.com

 2. Merhaba, adım Zihni 40 yaşındayım, boy 167, kilo 75 kg. Gerçek bir arkadaşlığa ve dostluğa sahip olmak isteyen tel no yazsın benim -418 5418, dürüstlük ve dostluğa önem veririm. Sadece para için dostluk yapacak kişi yazmasın. Para belki olabilir ama asıl önemlisi uzun ömürlerle bir arkadaşlık arıyorum. Yalanla dolanla işim olmaz.

 3. vandan murat ben bekar ve 37yaşındayım iyi bi dost ve iyi bi arkadaş olabilirim huzursuzluk rahatsızlık verecek biri deyilim..

 4. Selam Ben Antalyadan Onur KOÇ.

  Ben 28 Yaşındayım.Gezmeyi Ve Eğlenmeyi Çok Seviyorum Kendi İşimin Patronuyum.
  Mantıklı Ve Ve Gayet Net Konuşuyorsunuz.Ne Güzel.
  Eğer Sizde Beni Tanımak İsterseniz Numaram 594 05 72 Aramanızı Bekliyorum.

 5. İSTANBUL HAKAN BEN,BEKAR VE DE 35 YAŞINDAYIM… İİ BİR DOST ,ARKADAŞ VE DE GÜVENİLİR BİR SIRDAŞ OLABİLİRİM….GÜVENİLİR – İNSANCA VE SAYGIN DOSTLUKLAR İÇİN BURADAYIIM…BU ARADA HUZURSUZLUK VERENLERDEN DEĞİLİM..HİÇDE OLMADIM…RAHATÇA ARAYABİLİRSİNİZ.. **()5.9.8..2.9…5.1…**** ***SADECE BAYAN ARKADAŞLAR ARARASA SEVİNİRİM..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir